Czarno srebrzyste psy wierzą w sny. Zwinięte w kłębek tęsknoty z zamkniętymi oczami marzą o swoim domu. Popiskując nieśmiało nóżkami przebierają w ucieczce od bezdomności. I z Morfeuszem bój toczą by przegonić koszmary. O niechcianej tęsknocie i samotności…
Dobrych snów Hultaju. W cudownym domu, o najwspanialszym psim posłaniu…

Hultaj jest z nami cztery miesiące. Przepiękny, grzeczny, zabawny. Pomieszanie lisa ze smokiem z bajek. O srebrnym pyszczku, jakby płatkiem śniegu zafarbowany. Taki psi dziadek mróz.

Jakby tu zjechał z mlecznej drogi, opatulony w fantazję. A może Małego Księcia najlepszy przyjaciel z planety B-612… po prostu wymarzony stwór dziecięcej wyobraźni i kompan zwariowanych przygód wybudzonych z dorosłości marazmu.

Hultaj w swojej codziennej gonitwie sypie z kłaczka uśmiechem. Gotowy do figli i energicznego brysiania w śniegu aniołki „trzaska”. Prowodyr entuzjazmu, do zabaw namawia najbardziej rozleniwione psiska. I koty z nostalgii wybudza i namawia do międzygatunkowego wariactwa.

A potem u stóp naszych pada. I wypoczywa. A my dorośli, nie możemy doczekać się kolejnej pobudki Hultaja.

Szukamy dla sześciomiesięcznego Hultaja cudownego domu. Dorosłych, którzy gotowi są odbywać podróże do zakamarków radości dzieciństwa.

Kontakt w sprawie adopcji:
Tel. (58) 550-43-73
e-mail: biuro@otoz.pl

 

 

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

Video

Film 5

Film 4

Film 3