Mam na imię Semafor i jestem dwuletnim kundelkiem. Może to nie dużo, ale życie mnie nie oszczędzało.
Urodziłem się niepotrzebny, a wiadomo jak pies jest niepotrzebny to się go wyrzuca 🙁
Błąkałem się bez celu, często przeganiany, bo „bezpański kundel” to obraza prywatnych podwórek i uliczek otaczających domy…
Niestety wędrując po świecie miałem wypadek. Wpadłem pod pociąg, było ze mną bardzo źle, ale znaleźli się dobrzy ludzie którzy mi pomogli, kiedy tak leżałem przy torach, podnieśli i zabrali do weterynarza. Tam niestety okazało się, że jedna z moich tylnych łap uległa zmiażdżeniu i musiała być amputowana, straciłem również ogon i jedno ucho, ale jeśli to miał być koszt tego aby dalej żyć, dzielnie to zniosłem.
Dzięki bardzo długiemu leczeniu wróciłem do pełni sił, chociaż już nie jako pełnowartościowy czworonożny przyjaciel człowieka tylko trójnożny poszukiwacz swojego człowieka i miejsca na ziemi.
Nie jestem duży, nie potrzebuję dużo miejsca. Potrzebuję tylko kogoś kto mnie pokocha, takiego jakim jestem.
Umiem się odwdzięczyć, będę wierny, lojalny i będę Cię kochał mój człowieku z całego serca, do końca swoich dni, jeśli tylko mi na to pozwolisz- jeśli tylko dasz mi szansę.
Kontakt w sprawie adopcji: Patrycja

Zobaczcie także krótki film na naszym profilu Facebooka : https://www.facebook.com/video.php?v=10153408893811996&set=vb.329119636995&type=2&theater

DSC02232  DSC02237

Video

Film 5

Film 4

Film 3