Pomóżcie nam znaleźć dom dla pięknych czarnych szczeniaków odebranych wraz z mamą w Łodzi. | OTOZ Animals

Inspektorzy OTOZ Animals otrzymali dramatyczne zgłoszenie: na ul. Wróblewskiego w Łodzi, w mieszkaniu pozostawione są dwa dorosłe psy i 5 szczeniaków. Bez opieki od bardzo długiego czasu. Natychmiast udaliśmy się na miejsce. To, co zastaliśmy zaparło nam dech w piersiach! Dwie sunie w opłakanym stanie: jedna to matka karmiąca, druga ( starsza ) ze zmianami skórnymi (ropnymi) oraz pięć szczeniąt mających około pięciu tygodni. W mieszkaniu bałagan, maluchy leżące na brudnym, rozlatującym się łóżku i unoszący się odór! Decyzja była natychmiastowa: ZABIERAMY CAŁĄ SIÓDEMKĘ I ZAWOZIMY DO KLINIKI WETERYNARYJNEJ! Nie obyło się bez pewnych trudności – bo jak wiadomo – matka broni swoich dzieci, ale udało się. Najpierw zabraliśmy do samochodu dzieciaki, a potem, powoli, przy pomocy karmy i pętli wyprowadziliśmy z mieszkania obie dziewczyny.

Sunie były bardzo wystraszone. Jedna z nich rozpaczliwie wyła i próbowała uciekać z powrotem do domu. Z rozmowy z sąsiadami wynika, że psy były bez opieki od listopada zeszłego roku(!), kiedy to zmarła ich właścicielka. Nie wiadomo jak to się stało, że psy zostały same w opuszczonym mieszkaniu. Przeżyły tylko dzięki ludziom, którzy regularnie je dokarmiali. Dopiero sytuacja ze szczeniakami ich przerosła i zadzwonili do nas. Obie sunie i szczeniaki są już pod naszą opieką. Prosimy wszystkich o pomoc i wsparcie finansowe! Na leczenie starszej suni – ma około 10 lat – i ma ropne zmiany oraz sterylizacje obu dziewczyn potrzebne są znaczne finanse. Do tego trzeba odrobaczyć i zaszczepić szczenięta, a dla ich mamy potrzebna jest odpowiednia karma i witaminy. Pieski przebywają w hoteliku, co też generuje koszty.Nasze zasoby finansowe są bardzo skromne i nie poradzimy sobie bez Państwa pomocy! Już teraz rozpoczynamy poszukiwanie odpowiedzialnych domów dla maluchów – będą do adopcji za około dwa tygodnie! Również dla obu suczek będzie potrzebny dom. Dobrze by było, by mogły mieszkać nadal razem, gdyż są ze sobą bardzo zżyte, a nie chcielibyśmy aby przeżywały kolejną traumę wynikającą z rozstania.

Podajemy numer naszego konta:

07 1090 2705 0000 0001 2116 6402 – wpłaty z dopiskiem: na sunie i 5 szczeniaków.
Możecie też wpłacać przez system pay pal (strona www.lodz.otoz.pl).
LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA!!!

KOCHANI POMÓŻCIE NAM!!!

Inspektorzy OTOZ Animals serdecznie dziękują Łódzkiej Straży Miejskiej! DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE PANOWIE!!! Jak zawsze można liczyć na Waszą pomoc w trudnych sytuacjach!

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj