𝐖ł𝐚𝐬́𝐜𝐢𝐜𝐢𝐞𝐥𝐤𝐚 𝐜𝐡𝐜𝐢𝐚ł𝐚 𝐮𝐬́𝐩𝐢𝐜́ 𝐬𝐰𝐨𝐣𝐚̨ 𝐳𝐝𝐫𝐨𝐰𝐚̨ 𝐬𝐮𝐧𝐢𝐞̨! | OTOZ Animals

Dostaliśmy zgłoszenie od sąsiada Pani, która próbowała na wszelkie sposoby pozbyć się swojego psa! Pytała weterynarzy nawet o możliwość eutanazji zdrowego psa…

Sunia całkowicie zaniedbana przez właścicielkę, całe swoje życie spędziła w szopie na półmetrowym łańcuchu! Często się z niego zrywała i uciekała, błąkając się po wiosce, co skutkowało wielokrotnymi ciążami.

Któregoś dnia sunia próbowała uciec przed „kochaną właścicielką”, zaczepiła się i zawisła tylną łapką na płocie. Wsiała tam przez większość dnia, aż ktoś ją w końcu zauważył. Konsekwencją tego jest teraz to, że kuleje.

Jak tylko usłyszeliśmy jej historię, zareagowaliśmy natychmiast. Inspektorzy OTOZ Animals Inspektorat Gliwice przyjechali na miejsce i odebrali psiaka.

Sunia została nazwana Luna i ma około 7 lat. Jest psiakiem w typie terriera. Czeka ją teraz cała diagnostyka i badania. Następnie szczepienia oraz kastracja. I będzie mogła szukać prawdziwego, kochającego domu!

Luna pomimo swojej przeszłości jest cudownym i kochanym psiakiem, który bardzo pragnie mieć nowych, dobrych właścicieli, którzy ją pokochają, aby mogła odwzajemnić tę miłość.

Telefon w sprawie adopcji Luny:☎️ 536 872 563
Krajowy Rejestr Sądowy
KRS 0000069730

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj