Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Włascicielka próbowała pozbyć się psa…

Dostaliśmy zgłoszenie od sąsiada Pani, która próbowała na wszelkie sposoby pozbyć się swojego psa! Pytała weterynarzy nawet o możliwość eutanazji zdrowego psa…

Sunia całkowicie zaniedbana przez właścicielkę, całe swoje życie spędziła w szopie na półmetrowym łańcuchu! Często się z niego zrywała i uciekała, błąkając się po wiosce, co skutkowało wielokrotnymi ciążami.

Któregoś dnia sunia próbowała uciec przed „kochaną właścicielką”, zaczepiła się i zawisła tylną łapką na płocie. Wsiała tam przez większość dnia, aż ktoś ją w końcu zauważył. Konsekwencją tego jest teraz to, że kuleje.

Jak tylko usłyszeliśmy jej historię, zareagowaliśmy natychmiast. Inspektorzy OTOZ Animals Inspektorat Gliwice przyjechali na miejsce i odebrali psiaka.

Sunia została nazwana Luna i ma około 7 lat. Jest psiakiem w typie terriera. Czeka ją teraz cała diagnostyka i badania. Następnie szczepienia oraz kastracja. I będzie mogła szukać prawdziwego, kochającego domu!

Luna pomimo swojej przeszłości jest cudownym i kochanym psiakiem, który bardzo pragnie mieć nowych, dobrych właścicieli, którzy ją pokochają, aby mogła odwzajemnić tę miłość.

Telefon w sprawie adopcji Luny:☎️ 536 872 563
Krajowy Rejestr Sądowy
KRS 0000069730