Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Linki

Zooplus.pl

Sklep internetowy, w którym kupicie wysokiej jakości karmy oraz akcesoria dla zwierząt domowych! Od lat pomaga nam wykarmić zwierzęta w naszych schroniskach. W ofercie zooplus.pl znajduje się między innymi.

 

  • Karma sucha: sucha karma dla kotów lub psów, w postaci granulatu, ciasteczek lub krokietów, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojego zwierzęcia i stanowią podstawę zbilansowanej diety i są niezbędne dla osiągnięcia pełnej radości z gryzienia.

 

  • Karma mokra: smakowita, mokra karma dla kotów lub psów, w postaci karmy pełnoporcjowej lub uzupełniającej, o wysokiej zawartości wody, dla zbilansowanego żywienia Twojego pupila, optymalnie zaopatruje organizm zwierzęcia we wszystkie składniki odżywcze i zapewnia prawidłowy bilans wodny.

 

  • Przysmaki: czy to dla umilenia czasu, czy na etapie wychowania, czy podczas treningu Twojego ulubieńca oferowane przez nas przysmaki zapewniają psom, kotomi małym zwierzętom nieporównywalną radość z gryzienia. W szczególności nasze małe przekąski świetnie sprawdzają się jako nagrody podczas treningu.

 

  • Suplementy diety: aby zrekompensować niedobory żywieniowe w diecie Twojego pupila, oferowane przez nas suplementy diety pokrywają wszelkie niedobory witamin i składników odżywczych, dzięki czemu Twój pupil nie będzie pozbawiony podstaw zdrowotnych.

 

  • Dieta oparta na surowym mięsie: naturalny, surowy pokarm dla Twojego psa, odpowiadający pierwotnym nawykom żywieniowym potomków wilka, z surowymi warzywami i owocami oraz mięsem.

Adwokat Gostkowski

Od początku istnienia OTOZ Animals, Adwokat Michał Gostkowski broni praw zwierząt stając ramie w ramie z naszym stowarzyszeniem. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tak ogromne profesjonalne wsparcie. Kancelaria Adwokacka – Adwokat Michał Gostkowski dysponuje bogatym doświadczeniem w prowadzeniu szerokiego zakresu spraw, zdobytym w trakcie obsługi korporacji, banków, instytucji państwowych i klientów indywidualnych jak i podczas prowadzenia procesów sądowych.

Przekaż darowiznę

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW