2,5 roku bezwzględnego pozbawienia wolności za znęcanie ze szczególnym okrucieństwem! | OTOZ Animals

Po wielu latach batalii naszego inspektoratu OTOZ Animals w Braniewie o ukaranie obywatela Niemiec doczekaliśmy się wyroku skazującego.
Wyrok jest prawomocny.
Dwa lata i sześć miesięcy bezwzględnego więzienia oraz zakaz posiadania zwierząt przez 10 lat !

To była długa i ciężka batalia, która przyniosła efekt dzięki zaangażowaniu kilkudziesięciu inspektorów OTOZ Animals, dzięki Radzie Krajowej OTOZ Animals z siedzibą w Bojano ich decyzjom, pomocy w przeprowadzeniu interwencji i wsparciu w opiece nad odebranymi zwierzętami, dzięki żmudnej i dokładnej pracy policjantów, a zwłaszcza Moniki Stogowskiej z KPP w Braniewie, dzięki długoletniej pomocy mecenasa Michała Gostkowskiego, wreszcie dzięki Prokuraturze Rejonowej w Braniewie.

Nasz maleńki inspektorat OTOZ Animals w Braniewie bez pomocy tych wszystkich ludzi, nie dałby rady zakończyć gehenny zwierząt w Cielętniku.
Dziękujemy również innym organizacjom pro-zwierzęcym, które brały udział w interwencji, niektórych z nich już niestery nie ma. 
Wierzymy, że dalsza współpraca z ludźmi zrzeszonymi w organizacjach pro -zwierzęcych, jeszcze nie raz doprowadzi do skazujących wyroków dla katów zwierząt. Oby nie było ich wcale!
https://www.truso.tv/…/50101,rolnik-z-cieletnika-trafi-do-w

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!