Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

2,5 roku bezwzględnego pozbawienia wolności za znęcanie ze szczególnym okrucieństwem!

Po wielu latach batalii naszego inspektoratu OTOZ Animals w Braniewie o ukaranie obywatela Niemiec doczekaliśmy się wyroku skazującego.
Wyrok jest prawomocny.
Dwa lata i sześć miesięcy bezwzględnego więzienia oraz zakaz posiadania zwierząt przez 10 lat !

To była długa i ciężka batalia, która przyniosła efekt dzięki zaangażowaniu kilkudziesięciu inspektorów OTOZ Animals, dzięki Radzie Krajowej OTOZ Animals z siedzibą w Bojano ich decyzjom, pomocy w przeprowadzeniu interwencji i wsparciu w opiece nad odebranymi zwierzętami, dzięki żmudnej i dokładnej pracy policjantów, a zwłaszcza Moniki Stogowskiej z KPP w Braniewie, dzięki długoletniej pomocy mecenasa Michała Gostkowskiego, wreszcie dzięki Prokuraturze Rejonowej w Braniewie.

Nasz maleńki inspektorat OTOZ Animals w Braniewie bez pomocy tych wszystkich ludzi, nie dałby rady zakończyć gehenny zwierząt w Cielętniku.
Dziękujemy również innym organizacjom pro-zwierzęcym, które brały udział w interwencji, niektórych z nich już niestery nie ma. 
Wierzymy, że dalsza współpraca z ludźmi zrzeszonymi w organizacjach pro -zwierzęcych, jeszcze nie raz doprowadzi do skazujących wyroków dla katów zwierząt. Oby nie było ich wcale!
https://www.truso.tv/…/50101,rolnik-z-cieletnika-trafi-do-w