4 październik „Adoptując mnie ratujesz mi życie” | OTOZ Animals

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W OGÓLNOPOLSKIEJ KAMPANII

Serdecznie zachęcamy do udziału w naszej corocznej kampanii „Adoptując mnie ratujesz mi życie”. Organizujemy ją pod patronatem WSPA.

Nasza akcja, trwająca przez cały miesiąc październik, ma zachęcić ludzi, noszących się z zamiarem rozszerzenia swoich rodzin o uroczego czworonoga, do odwiedzenia schronisk i przyjęcia pod swój dach jednego z tamtejszych podopiecznych.

Plakat kampanii został przygotowany tak aby w puste miejsce można było wpisać adres, telefon i nr konta Waszego schroniska. Zależałoby nam, w trosce o dobro wszystkich zwierząt przebywających w azylach na terenie całego kraju, aby plakat znalazł się we wszystkich miejscach, które uznacie Państwo za odpowiednie aby go wyeksponować.

Dzięki organizowanej w roku 2007akcji „Adoptując mnie, ratujesz mi życie” tylko w trzech prowadzonych przez nas schroniskach w Bydgoszczy, Gdyni i Starogardzie Gdańskim udało nam się znaleźć domy dla 3077 psiaków i 1248 kotów.

Mamy nadzieję, że wspólne działanie i nasza determinacja sprawią, że przed zimą uda się nam znaleźć nowe, dobre domy dla wielu naszych podopiecznych.

Wszystkich kierowników schronisk chętnych do udziału w akcji prosimy o kontakt mailowy biuro@otoz.pl.

Plakaty przekazujemy nieodpłatnie.

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!