Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

ALFA i KAPPA – BLIŻNIACZE SIOSTRY POLECAJĄ SIE DO ADOPCJI.

Siostry, których życie miało skończyć się we włoskiej rzeźni.
Niemal identyczne, jedna wpatrzona w drugą, jak w obrazek.Sklejone ze sobą na „kropelkę”.
W ostatniej chwili wyrwane z rąk gospodarza przez inspektorów OTOZ Animals, dla którego były tylko mięsem, za które dostanie godziwe pieniądze.
Od urodzenia zamknięte w ciasnej oborze . Bez jedzenia, bez wody, tonęły we własnych odchodach, które były dla nich jedynym pożywieniem.
Brak kontaktu z człowiekiem sprawił, że stały się nieufne. Po przyjeździe do naszego przytuliska dla zwierząt gospodarskich” Rogate Ranczo” w Bojanie, przez długi czas nie dawały nawet do siebie podejść. Wypuszczone po raz pierwszy na padok nie wiedziały co na nim robić. Nie wiedziały, że można biegać, że można się tarzać w śniegu. Patrzyły na nasze konie i próbowały je naśladować.
Dzisiaj, dzięki pracy naszych wolontariuszy jest lepiej. Klacze dają się czyścić, aczkolwiek przy gwałtowniejszych ruchach wciąż się wycofują.
Obie mają po 4 lata, są tej samej wielkości w klębie (ok.160cm).
Szukamy dla nich odpowiedzialnego domu, osoby, która pracowała z młodymi końmi i ma doświadczenie w pracy z końmi po przejściach .
Klacze są nierozłączne, dlatego szukamy domu do którego trafią razem.
Idealnie sprawdzą się w bryczce jak i pod siodłem.
W sprawie adopcji prosimy o kontakt osoby pełnoletnie, nie wydajemy koni do szkółki ani do innych prac zarobkowych. Klaczy nie można udostępniać osobom trzecim.
Obie są zdrowe i czekają na kochający nowy dom.
Kontakt wyłącznie telefoniczny w godzinach 10:00 – 18:00, pod numerem telefonu 538 015 381.