Apel o pomoc dla Pani Danusi! | OTOZ Animals

Pani Danusia 84- letnia mieszkanka Płocka, przez całe swoje życie pomagała bezdomnym,  porzuconym zwierzętom. Chore poranione i wycieńczone z zimna i głodu zwierzęta przygarniała do siebie do domu. Leczyła je z własnych, bardzo skromnych środków finansowych, szczepiła, karmiła i znajdowała im cudowne domy. Wiele lat współpracowała z Towarzystwem Opieki Nad Zwierzętami. Znana jest nie tylko w środowisku sąsiedzkim, osiedlowym ale również w wielu lecznicach weterynaryjnych, głównie na  ul. Otolińskiej. Właśnie w tej lecznicy uzyskała największą pomoc medyczną dla zwierząt. Wspaniała kadra medyczna nigdy jej nie odmawiała pomocy. Pani Danusia uratowała setki zwierząt, wyciągała je  spod samochodów, ściągała z drzew przy pomocy Straży Pożarnej, wyciągała z piwnic, zbierała z ulic potrącone przez samochody. Od wielu lat dokarmia koty piwniczne i osiedlowe. Nigdy nie przeszła obojętnie obok zwierzęcia czy człowieka. Jej dom od lat otwarty był na pomoc każdemu. Pani Danusia znana jest z dobroci serca. Bezmyślni i okrutni ludzie od lat podrzucają jej pod drzwi niechciane, chore  zwierzęta.

Lecz dziś Pani Danusia ledwie sama się porusza. Jej stan zdrowia nagle uległ pogorszeniu, obecnie ma skierowanie do szpitala, a w domu jest 15 kotów, które czekają na adopcje.  Nie ma już sama siły, by zapewnić zwierzętom nowe domy i opiekę. Przez wszystkie lata świetnie sobie radziła,  lecz dziś  potrzebuje pomocy. W domu brakuje karmy dla zwierząt, piachu do kuwet i przede wszystkim siły, by móc chodzić  przy zwierzętach.  Najgorszym jest fakt, że Pani Danusia sama wymaga całodobowej  opieki zdrowotnej,  lecz nikt nie jest w stanie jej pomóc z uwagi na brak tolerancji dla ilość kotów w domu. Pani Danusia prosi o pomoc w znalezieniu kociętom domu gdyż tylko ta forma pomocy pozwoliła by pomóc jej samej. Może znajdą się ludzie o dobrych sercach i przygarną do siebie kocięta bądź do czasu adopcji zwierząt wspomogą Panią Danusię i przekażą dla niej karmę i piach dla kociąt, albo też przyjdą pomóc przy kociętach.

Prosimy o odzew na apel i pomoc dla Pani Danusi. Odpłaćmy jej sercem za serce  za  wieloletnią służbę dla płockich zwierząt,  zasłużyła na pomoc.

Numer telefonu Pani Danusi608 031 023

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj