Co czuje pies oddany z powrotem do schroniska po roku życia u boku swojego właściciela? Na pewno smutek i cierpienie! | OTOZ Animals

Co czuje pies oddany z powrotem do schroniska po roku życia u boku swojego właściciela?
Na pewno smutek i cierpienie!
Pluto nie miał szczęścia w życiu. Pierwszy właściciel bardzo go zaniedbał – w dniu interwencji inspektorów OTOZ Animals Płock psiak był wychudzony, cały w kleszczach i przerażony na widok człowieka. Po przewiezieniu do kliniki weterynaryjnej okazało się, że Pluto ma babeszjozę oraz obrzęk płuc. Rozpoczęliśmy walkę o powrót do zdrowia psiaka.
Na szczęście, z każdym dniem Pluto czuł się coraz lepiej. Pod naszą opieką odżył i zaufał ludziom na nowo. Udało nam się również znaleźć dla niego nowych, jak nam się wydawało, kochających opiekunów. Niestety, sielanka nie trwała długo i Pluto, po prawie roku, znów do nas wrócił…
Pluto ma ok. 3-4 lat. Jest radosnym, energicznym i przekochanym psem.

Człowiek jest dla niego centrum wszechświata. To relacja z ludźmi jest dla niego najważniejsza. Zdecydowanie woli kobiety od mężczyzn, co zapewne jest skutkiem przeszłości.
Jest łakomczuchem, waży ok. 13 kg. Lubi aktywność i wszelkie zabawy, szybko się uczy, jest kreatywny. Super chodzi na smyczy, nie ma lęku separacyjnego.
Pluto, będąc pod naszą opieką, został zaszczepiony, odrobaczony, zachipowany i wykastrowany.
Mamy nadzieję, że historia psiaka będzie miała swój szczęśliwy finał!
Pluto aktualnie przebywa w hotelu na terenie woj. pomorskiego.

Transport nie jest problemem.
☎ Kontakt w sprawie adopcji: 512 583 332

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj