Czym jest wirtualna adopcja? | OTOZ Animals

Czym jest wirtualna adopcja? 

Jeżeli marzysz o adopcji zwierzaka, lecz nie masz możliwości tego zrobić, możesz zostać wirtualnym opiekunem jednego z naszych podopiecznych.
Na naszej stronie internetowej, przy zdjęciach wybranych zwierząt pojawią się ikonki „Czeka na wirtualnego opiekuna”.Gdy zaadoptujesz wirtualnie dane zwierzę przy jego zdjęciu pojawi się Twoje imię, nazwisko, lub inne wskazane dane. Będziesz mieć możliwość umieszczenia na swojej stronie internetowej, czy też blogu, zdjęć Twojego podopiecznego.Śledźcie naszą stronę, każdego dnia będzie można objąć opieką nasze zwierzaki!

Jak zostać wirtualnym opiekunem?

Wystarczy wypełnić formularz w treści wpisując swoje imię, nazwisko lub inne dane, które chcemy aby wyświetlały się przy zdjęciu „zaadoptowanego” zwierzaka na naszej stronie, oraz wpłacić na nasze konto odpowiednią kwotę.

Formularz dostępny niebawem!

Formy Płatności to przelew bezpośrednio na konto lub Paypal.

 

Dane do przelewu:

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt – OTOZ Animals

Ul. Świętojańska 41/16

81-391 Gdynia

Bank: PKO Bank Polski SA.

SWIFT: BPKO PL PW

Nr konta: PL 551020 1853 0000 9902 0069 5668

Paypal : paypal@otoz.pl

W tytule płatności proszę wpisać: „Wirtualna adopcja + imię zwierzęcia”

 

Jakie są koszty wirtualnej adopcji?

W chwili obecnej koszt wirtualnej adopcji kota to 20 zł miesięcznie

konia to 50 zł miesięcznie.

Czy adoptując wirtualnie zwierzę podejmuję jakieś zobowiązanie?

Nie. Wpłacając na nasze konto odpowiednią kwotę zostajesz wirtualnym opiekunem wybranego zwierzaka na 1 miesiąc. Dokonując takiej samej wpłaty w kolejnym miesiącu przedłużasz swój status wirtualnego opiekuna. Jeżeli chcesz zrezygnować, wystarczy napisać do nas maila z informacją, że rezygnujesz z wirtualnej adopcji oraz nie wpłacać kolejnej kwoty. Jednym słowem zrezygnować z wirtualnej adopcji możesz w każdej chwili, nie podając przyczyn. Oczywiście schronisko nie zwraca wpłaconych wcześniej pieniędzy.

Na co są przeznaczane pieniądze z wpłat?

 Adopcja wirtualna oznacza darowiznę na rzecz Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt OTOZ Animals. Pieniądze z wpłat będą przeznaczone na ogólne potrzeby danego zwierzaka.

 

Czy zwierzak adoptowany wirtualnie może zostać zaadoptowany?

Tak. Nasze Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do oddania wirtualnie adoptowanego zwierzaka do prawdziwej adopcji. W takim przypadku adopcja wirtualna traci ważność, wizytówka zwierzęcia zostaje przeniesiona do działu: Znalazły dom” a dane wirtualnego opiekuna usunięte. Stowarzyszenie w ciągu tygodnia od daty adopcji zobowiązuje się do poinformowania o fakcie wirtualnego opiekuna. Stowarzyszenie nie zwraca pieniędzy wpłaconych na rzecz wirtualnej adopcji. W przypadku wpłaty na zwierzaka, który w ciągu miesiąca, za który była wpłata, znajdzie nowy dom, Stowarzyszenie może zaproponować w ramach tej wpłaty innego zwierzaka do adopcji wirtualnej.


Kto może zostać wirtualnym opiekunem?

 

Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, określona grupa ludzi (np. szkoła, klasa itp.) czy też firma.

Dla firm może to być dodatkowa forma reklamy – mogą umieścić obok zdjęcia zwierzaka swoje logo, czy też odnośnik do strony internetowej.

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!