Dramatyczna sytuacja – prosimy o pomoc! | OTOZ Animals

Parę dni temu dotarł do nas dramatyczny mail

„Szanowni Państwo, PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Jesteście dla nas ostatnią deską ratunku.

Zwracam się z uprzejmą i nieśmiałą prośbą o pomoc w sprawie psów żyjących w niezwykle ciężkich warunkach u mężczyzny chorego na alkoholizm i padaczkę.

Sprawa dotyczy miejscowości Chabówka koło Rabki Zdrój. W jednym z gospodarstw mieszka p. Jan. Człowiek ten mieszka w opłakanych warunkach w gnijącym domu bez wody, kanalizacji i ogrzewania, dostaje rentę socjalną. Sąsiedzi podrzucają mu nieustannie kolejne zwierzęta wiedząc, że nie zrobi im krzywdy, z tym że psy mieszkają w prowizorycznych dziurawych budach na metrowych łańcuchach przykute wszystkie do jednej ściany pod którą się załatwiają. Na dzień dzisiejszy są to 3 psy, 2 suczki i jeden szczeniak..”

Trzeba działać i to szybko.Podejmujemy współpracę z Urzędem Gminy Rabka Zdrój, który to zobowiązuje się do zaszczepienia zwierząt, a także do kastracji 2 piesków, które zostaną u p. Jana. Zakopiański Inspektorat OTOZ Animals dostarczy porządne budy dla tych, że psów jak również zapas karmy na najbliższe miesiące. Pozostałe zwierzęta ( 2 suczki w tym jedna z trzy tygodniowym szczeniakiem) i jeden piesek zostanie przez nas zabrany do Zakopanego skąd wszyscy pojadą na Pomorze. Zwracamy się z apelem do wszystkich zwierzolubów mieszkających nad morzem, a przebywających obecnie na urlopach na Podhalu o sprawdzenie, czy nie ma przypadkiem wolnego miejsca w samochodzie. Im szybciej pieski dotrą do naszej siedziby w Gdyni tym prędzej będzie można zacząć szukać dla nich prawdziwego domu. Domu, w którym zapomną o dziurawej budzie, łańcuchu na szyi i towarzyszącym im od dawna głodzie.

Pomoc można przekazywać na konto:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
PKO BP: 55 1020 1853 0000 9902 0069 5668

oraz Paypal : paypal@otoz.pl

TYTUŁEM:  Chabówka

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj