Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dylan, któremu zmarł właściciel i Viera, która w przytulisku jest od ponad 3 lat…

Dzięki Twojemu 1,5% podatku ratujemy, leczymy, szczepimy, sterylizujemy i znajdujemy nowe domy naszym podopiecznym!

OTOZ Animals – Organizacja Pożytku Publicznego

Krajowy Rejestr Sądowy

KRS 0000069730

Dylan jako jedyny z rodziny przeżył bombardowanie swojego domu. To bardzo łagodny, spokojny psiak. Jest grzeczny i ułożony – poda Ci nawet łapkę, jak go poprosisz! To idealny kandydat na nowego członka rodziny!

Viera czeka w przytulisku od ponad 3 lat… Serce nam pęka, gdy widzimy, jak zrezygnowana i samotna siedzi w rogu swojego boksu. Viera to wspaniała psina, która zasługuje na kochający dom.

Alfi trafił do nas jeszcze jako szczeniak w wyniku interwencji. U poprzednich „właścicieli” był bity oraz przywiązywany do grzejnika bądź balustrady. Gdy widział człowieka, to ze strachu załatwiał się pod siebie. ..Obecnie Alfi to zupełnie inny pies! Uwielbia kontakt z ludźmi – to prawdziwy misiak do przytulania! Musisz go poznać!

Jadzia ma około 8 lat i jest radosnym, żywiołowym psiakiem. Sunia trafiła do nas z terenów objętych wojną na Ukrainie. Mimo przykrej przyszłości, Jadzia wciąż ma w sobie wiele miłości i ciepła. Z chęcią wychodzi na spacery i poznaje nowe miejsca. Czy zabierzesz Jadzię na spacer do nowego domu?

Maks ma około 5 lat i jest bardzo energicznym psiakiem. Zabawom z nim nie ma końca! To idealny kandydat dla osoby, która prowadzi aktywny tryb życia.

Wszystkie psiaki czekają na Ciebie w Bojanie k. Gdyni. Nie pozwól im dłużej czekać! Nasi podopieczni z pewnością wniosą do Twojego domu mnóstwo radości i miłości.

ZADZWOŃ W SPRAWIE ADOPCJI: 721 440 005

OTOZ Animals Bojano Adopcje

Prosimy, pomóż nam w leczeniu i utrzymaniu naszych podopiecznych.

Numer konta bankowego:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

PKO BP: 55 1020 1853 0000 9902 0069 5668

oraz Paypal : paypal@otoz.pl

Tytułem: dla zwierzaków z przytuliska w Bojanie.

OTOZ Animals – Organizacja Pożytku Publicznego

Krajowy Rejestr Sądowy

KRS 0000069730