Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Fundacja Banku Millennium w Rogatym Ranczo – Dziękujemy!

16 czerwca był niesamowitym dniem w Rogate Ranczo OTOZ Animals. Ekipa pracowników Banku Millenium wraz z rodzinami odwiedziła przytulisko dla zwierząt gospodarskich Rogate Ranczo. Efektem tych odwiedzin jest nowy, bezpieczny wybieg dla koni, krów i osiołka. Materiały na budowę zostały zakupione przez Fundacja Banku Millennium.
Niesamowita organizacja pracy, cudowni ludzie i przemiła atmosfera!
Ogrodzenie rosło w oczach! To niesamowity widoki, kiedy tak liczna grupa osób, praktycznie bez słów się porozumiewa. Od tego dnia nasze zwierzaki mogą przebywać na pastwisku od świtu do zmierzchu, korzystając z zielonego pastwiska.

Serdecznie dziękujemy całej ekipie, która odwiedziła i pomogła w budowie wybiegu w Rogatym Ranczo, ale nowe ogrodzenie to nie wszystko. Pracownicy banku zorganizowali w swoich jednostkach zbiórki rzeczowe i pieniężne. Dary rzeczowe takie jak koce czy ręczniki sprawdzą się jako narzuty i posłania dla psiaków i kociaków, a dzięki zebranym funduszom zostały zakupione suplementy i preparaty dla psów, kotów i koni przebywających pod opieką OTOZ Animals w Bojanie.
Z całego serca dziękujemy za pomoc 

Krótka fotorelacja autorstwa p. Przemysława