Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

ICH JEDYNE MARZENIE TO CIEPŁY DOM…

Bartuś, Buba, Viera, Domiś, Marysia i Jadzia szukają nowych domów!

Prosimy, udostępnij ten filmik! Trudno nam zrozumieć dlaczego tak cudowne psiaki wciąż nie znalazły kochających domów…

Niestety dla wielu naszych podopiecznych to już kolejna zima, którą oglądają zza przytuliskowych krat. Ich jedynym marzeniem jest ciepły, kochający dom. Czy spełnisz ich życzenie?

Bartuś to młody, żywiołowy i wesoły psiak. Z radością chodzi na spacery i zachowuje czystość w domu. Na widok człowieka merda ogonkiem i jest chętny do zabawy. Brakuje mu jedynie kompana. Może będziesz to Ty?

Buba jest bardzo grzecznym i spokojnym pupilem. Radośnie wita ludzi i bardzo ładnie chodzi na smyczy. Nasza podopieczna czeka, aż będzie mogła odnaleźć spokój w nowym domu i podarować komuś swoją miłością.

Domiś to potulny i przyjazny psiak. Z początku nie jest ufny w stosunku do nowych osób, ale gdy wybierze sobie swojego człowieka, to nie odstępuje go na krok! Jeśli dasz mu szansę, Domiś pokocha Cię całym sobą!

Marysia to 10-letnia, spokojna sunia. Przyjechała do nas z terenów objętych wojną na Ukrainie, gdzie straciła rodzinę i dom. Czy pomożesz zapomnieć Marysi o traumie?

Viera jest starszym psem, ma około 11 lat. Mimo swojego wieku Viera to prawdziwy wulkan pozytywnej energii. Sunia uwielbia biegać za swoją piłeczką – brakuje tylko nowego właściciela, który by jej ją rzucał.

Jadzia ma około 8 lat i jest radosnym, żywiołowym psiakiem. Z chęcią wychodzi na spacery i poznaje nowe miejsca. Czy zabierzesz Jadzię na spacer do nowego domu?

Wszystkie psiaki czekają na Ciebie w Bojanie k. Gdyni. Nie pozwól im dłużej czekać! Nasi podopieczni z pewnością wniosą do Twojego domu mnóstwo radości i miłości.

ZADZWOŃ W SPRAWIE ADOPCJI: 721 440 005

OTOZ Animals Bojano Adopcje

Pod naszą opieką przebywa wiele innych psów i kotów czekających na nowy dom.

Prosimy, pomóż nam je utrzymać w tym trudnym, mroźnym okresie.

Numer konta bankowego:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

PKO BP: 55 1020 1853 0000 9902 0069 5668

oraz Paypal : paypal@otoz.pl

Tytułem: Dla zwierzaków z przytuliska w Bojanie

OTOZ Animals – Organizacja Pożytku Publicznego

Krajowy Rejestr Sądowy

KRS 0000069730