Karma dla zwierząt w czasie epidemii | OTOZ Animals
Słyszymy wiele apeli o to, by panicznie nie wykupywać jedzenia ze sklepów, że starczy dla nas wszystkich a łańcuchy dostaw nie zostały zachwiane. Czy to samo tyczy się karmy dla zwierząt? Oczywiście! Nasze schroniska są zobowiązane do przetrzymywania zapasów karmy, jednak kupowanie znacznych ilości na potrzeby domowe nie jest ani możliwe ani wskazane. Zachowajmy umiar i zdrowy rozsądek!
Kupowanie przez internet jest szczególnie wskazane w ostatnich dniach, jest bezpieczniejsze dla nas, a co za tym idzie dla naszych podopiecznych. Zamawiając przez internet pamiętajmy też by korzystać z miejsc pewnych, tak by dostać oryginalne produkty najlepszej jakości.
Aby upewnić się, że wszystko jest dostępne skontaktowaliśmy się z kilkoma większymi sklepami między innymi w zooplus.pl który pomaga nam nieodpłatnie w utrzymaniu części zwierzaków oraz do kilku innych większych sklepów.
Karma jest dostępna w magazynach i u dostawców, nie ma obawy, że jej zabraknie. O ile warto mieć jej troszkę większy zapas to mówimy o dodatkowych kilku kilogramach, a nie całej piwnicy! Warto dbać o swoje pociechy i kupić im karmę najwyższej jakości, pamiętając jednak, że ma ona swój termin przydatności po którym nie możemy jej już wykorzystać.

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj