Plebiscyt „SILNY CZŁOWIEK MAŁOPOLSKI ZACHODNIEJ” | OTOZ Animals

Wśród osób nominowanych przez dziennikarzy jest  Katarzyna Kuczyńska – kierownik Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Oświęcimiu , która wraz z Krystyną Biernat w roku 2007 założyła oświęcimski oddział OTOZ Animals walczący na co dzień o poprawę losu bezdomnych i skrzywdzonych zwierząt z naszego regionu.

Aby zagłosować należy wysłać sms pod nr. 72355 o treści: CZLOWIEKMZ.12   (koszt sms to 2,46)

Wyniki głosowania można śledzić na stronie Gazety Krakowskiej: głosować można do dnia 26 kwietnia

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/798793,silny-czlowiek-malopolski-zachodniej-wybierz-go-z-nami,id,t.html

Poparcie w głosowaniu działacza naszej organizacji jest dowodem na to jak bliskie są społeczeństwu problemy dotyczące krzywdzonych zwierząt i dowodem na to, że nasze działania to nie tylko wynik pracy jednej osoby, ale całego oddziału OTOZ Animals skupiającego społecznych inspektorów ds. ochrony zwierząt. To także wynik tego, iż stworzyliśmy przyjazne miejsce dla ludzi kochających zwierzęta i chcących im aktywnie pomagać – to jest wolontariat, szereg naszych przyjaciół i Darczyńców dzięki którym mamy nadzieję i wierzymy, że to co robimy ma sens i że razem możemy zmieniać świat na lepsze.

Dotychczas na naszym terenie nie było  organizacji ochrony zwierząt, która by tak prężnie działała i reagowała z taką skutecznością na zgłoszenia dotyczące okrutnego traktowania zwierząt. W ubiegłym roku przeprowadziliśmy 184 interwencji dotyczących niehumanitarnego traktowania zwierząt. Jesteśmy tam, gdzie zwierzętom dzieje się krzywda. Staramy się również zapobiegać złemu traktowaniu zwierząt poprzez edukację humanitarną dzieci, młodzieży i dorosłych. Działając jako oskarżyciel posiłkowy doprowadziliśmy do wielu wyroków skazujących właścicieli, którzy znęcali się i zaniedbywali swoje zwierzęta – między innymi zapadł jeden z najwyższych wyroków czyli pozbawienie wolności na rok wraz z zakazem posiadania zwierząt za wyrzucenie przez okno małego pieska rasy York.

Codziennie zmagamy się z trudnościami, ale mimo tego dzięki wsparciu mieszkańców nie poddajemy się i wciąż walczymy o poprawę losu zwierząt. Stale prowadzimy akcje adopcyjną, dzięki której nasi podopieczni znajdują nowe , dobre domy a schronisko na Kamieńcu jest znanym i pozytywnie postrzeganym miejscem w  naszym regionie.

Głosowanie jest dla nas bardzo ważne w kwestii promowania humanitarnego traktowania zwierząt. Cieszymy się, że Gazeta Krakowska dostrzegła ten temat i naszą działalność koordynowaną od lat z wielkim zaangażowaniem przez Kasię Kuczyńską.

Dziękujemy serdecznie za głosy wszystkim, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny.

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj