Kliknij i nakarm zwierzęta razem z OTOZ Animals i Tesco | OTOZ Animals

Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę to czwarta edycja akcji, w której Tesco wspiera schroniska, wskazane przez klientów w internetowym głosowaniu. Akcja Tesco organizowana jest pod patronatem Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Animals, miesięcznika „Mój Pies” oraz przy wsparciu Joanny Krupy i jej fundacji Wielkie Serce. 

Od 12 do 25 stycznia co dziesiąta złotówka wydana na karmy marki własnej Tesco zostanie przeznaczona na bieżące potrzeby 5 schronisk wybranych przez internautów. Głosy można będzie oddawać na oficjalnym profilu Eksperci Tesco na Facebooku, do którego zaprowadzi nas w prosty sposób strona www.tesco.pl. W głosowaniu bierze udział 168 schronisk z całej Polski, rekomendowanych przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals. Dodatkowo, przez dwa kolejne weekendy (13-15 i 20-22 stycznia) w wybranych sklepach Tesco, wolontariusze ze schronisk będą zbierać karmę, koce, miski, które trafią do schronisk z najbliższej okolicy danego sklepu Tesco.

Akcję Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę wspiera Joanna Krupa – modelka i aktorka, założycielka fundacji Wielkie Serce. – Jeśli tylko mogę, zawsze staram się pomagać zwierzętom. Dzięki powołaniu mojej Fundacji Wielkie Serce, mam teraz dużo większe możliwości. Postanowiłam, że dołączymy do akcji Tesco i przekażemy nagrodę dodatkową dla pięciu schronisk wybranych w głosowaniu internetowym. Każde z nich otrzyma od nas zapas karmy. Zachęcam wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny do udziału w projekcie. Razem możemy pomóc schroniskom przetrwać ten trudny dla nich czas – mówi Joanna Krupa.

– W naszej akcji może wziąć udział naprawdę każdy. Zarówno klienci Tesco, kupujący karmę, jak i wszyscy internauci, którzy za pomocą kliknięć wskażą nam schroniska, które najbardziej potrzebują wsparcia – mówi Łukasz Kedzior, kierownik projektów ds. społecznej odpowiedzialności w Tesco Polska.

– Pomoc dla każdego schroniska dla bezdomnych zwierząt jest wyjątkowo cenna, szczególnie teraz, kiedy koszty utrzymania rosną. Każda chęć wsparcia zwiększa szanse na przeżycie zwierząt, które potrzebują pomocy. Po raz kolejny w imieniu naszych czworonożnych przyjaciół dziękujemy zarządowi Tesco za podjęcie działań na rzecz humanitarnej ochrony zwierząt – mówi Ewa Gebert , prezes OTOZ Animals

W ubiegłorocznej edycji akcji klienci Tesco i internauci oddali ponad 136 tysięcy głosów. Wygrały schroniska z Elbląga, Sosnowca, Zabrza, Włocławka i Zamościa, które łącznie otrzymały wsparcie w wysokości ponad 35 tysięcy złotych.

Harmonogram Akcji

  • 12 stycznia– rozpoczęcie głosowania
  • 13-15 stycznia – pierwszy weekend zbiórek na rzecz schronisk w wybranych sklepach Tesco *
  • 20-22 stycznia – drugi weekend zbiórek na rzecz schronisk w wybranych sklepach Tesco *
  • 25 stycznia – zakończenie głosowania
  • 27 stycznia – oficjalne ogłoszenie wyników akcji

* lista sklepów, w których odbywać się będą zbiórki dostępna na stronie www.facebook.pl/Eksperci.Tesco

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!