Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Kochani, mamy najgorsze wieści…

Po otrzymaniu oraz kompleksowej analizie wyników badań Aury, lekarze prowadzący nie mieli złudzeń, że jedyną decyzją, która pozwoli uśmierzyć potworny ból, którego doświadcza Aura będzie umożliwienie jej przejścia za Tęczowy Most… Płuca zostały już zaatakowane przez nowotwór, łącznie z połową jej czaszki… Jesteśmy załamani, bo było już tak blisko, aby jej pomóc, uwolnić od cierpienia, otoczyć opieką i miłością…😢

Sunia nieleczona od lat, z przerośniętym guzem na oku, przerzutami nowotworowymi i ze śrutami w ciele😱. Doczekała się pomocy dopiero od OTOZ Animals. Jej właściciel, choć zajmował wysokie społecznie stanowisko, utrzymywał ją w stanie rażącego zaniedbania i bólu😠.

Koszty leczenia tak poważnych przypadków są ogromne.

Dzięki Waszemu 1,5% podatku możemy natychmiast ratować takie zwierzęta.

Dzięki Wam psiaki dostają szansę na dobre życie!🙏❤

OTOZ Animals – Organizacja Pożytku Publicznego

Krajowy Rejestr Sądowy

KRS 0000069730

Cel szczegółowy: Inspektorat OTOZ Animals w Warszawie

Inspektorzy z OTOZ Animals Inspektorat Warszawa dostali kolejne drastyczne zgłoszenie. Nie mogli uwierzyć własnym oczom, do jakiego stanu można doprowadzić swojego psa💔.

Na miejscu zgłoszenia Aura leżała na mokrym kocu, na zimnej ziemi pod rozpadającymi się deskami. Obok niej były przemoknięte materace. To był jej “dom”. Niestety nie zaznała nigdy tego prawdziwego.

Aura była w tragicznym stanie! 😭 W dniu interwencji nie miała nawet siły się podnieść. Widzieliśmy, że bardzo chce uciec z tego miejsca, ale była bezsilna…😞

Sunia miała na oku obrzęk wielkości pięści, z którego sączyła się ropa. Na jej pyszczku było pełno zaschniętej krwi wraz z brudem i kurzem. Psina utrzymywana była w stanie nieleczonej choroby.

Aura została natychmiast odebrana właścicielowi i przewieziona do szpitala, gdzie przeszła już szereg badań.

Niestety wyniki nie są optymistyczne.

Zostało wykonane RTG czaszki i klatki piersiowej oraz badania krwi. RTG wykazało liczne zmiany, mogące wskazywać na przerzuty nowotworowe. Badanie niestety też wykazało, że sunia ma w ciele dwa śruty po postrzałach😨.

Nikt jej do tej pory nie pomógł. Dlatego do dziś ma problemy z poruszaniem się.

Uzyskaliśmy informacje, że weterynarz, który w teorii zajmował się psem, tak naprawdę nie widział go na oczy. Wszystkie wizyty były przeprowadzane zdalnie – przez telefon.

Składamy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa❗️

To, co Aura przecierpiała w swoim życiu jest nie do pojęcia. Marzymy o tym, żeby jeszcze zaznała w przyszłości radości, miłości oraz domu bez bólu i cierpienia🏡💝.

Przekaż 1,5% podatku na pomoc potrzebującym zwierzętom! Dziękujemy!

OTOZ Animals – Organizacja Pożytku Publicznego

Krajowy Rejestr Sądowy

KRS 0000069730

Cel szczegółowy: Inspektorat OTOZ Animals w Warszawie