Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Kociaki bez matki zostały porzucone przy drodze!

Dzięki szybkiej reakcji inspektorki OTOZ Animals kotki zostały zabezpieczone i przewiezione pod troskliwą opiekę naszego przytuliska!

Niestety, co wiosnę nasi inspektorzy są zalewani masą zgłoszeń dotyczących porzuconych kociaków czy ciężarnych kotek. Jest to nieuchronny skutek braku sterylizacji. Tysiące małych porzuconych kotów trafiają na ulice – część z nich jest na tyle silna, aby przeżyć. Niestety wiele kociąt nie zdąży nawet dorosnąć, gdyż umierają z głodu czy wyziębienia.

6 kociaków uratowanych przez naszą inspektorkę miało szczęście, że ktoś je w porę zauważył! Kotki zostały prawdopodobnie porzucone przy drodze, gdzie były narażone na potrącenie. Nigdzie nie było ich matki… Gdy nasza inspektorka otrzymała zgłoszenie, natychmiast wyruszyła im na ratunek.

Kociaki zostały zabezpieczone i przewiezione do naszego przytuliska w Bojanie, gdzie otrzymały pomoc weterynaryjną. Okazało się, że to 5 kocurków i kotka. Nazwaliśmy je: Gacuś, Gordon, Gucio, Gamoń i Gizmo oraz Gabi. Kociaki mają ok. 6 tygodni. Po zakończonym leczeniu będziemy szukać dla nich kochających domów.

Zadzwoń w sprawie adopcji: 517 077 613

Pod naszą opieką przebywa wiele psów i kotów czekających na nowy dom.

Prosimy, pomóż nam je utrzymać!

Numer konta bankowego:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

PKO BP: 55 1020 1853 0000 9902 0069 5668

oraz Paypal : paypal@otoz.pl

Tytułem: Dla zwierzaków z przytuliska w Bojanie