Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Kocurek z urwaną łapką prosi o pomoc! Uwaga drastyczne zdjęcia.

Jeden z mieszkańców Lęborka znalazł 13 kwietnia 2015 roku kota i przyniósł go do Komendy Straży Miejskiej. Funkcjonariusze natychmiast poinformowali Inspektorów OTOZ Animals o zaistniałym zdarzeniu. Początkowo myśleliśmy, że jest to kolejny biedak, który po prostu się zagubił i uda nam się odnaleźć jego opiekuna.
Jednak po przywiezieniu kociaka do schroniska naszym oczom ukazał się okropny widok. Szaro bury, bardzo wychudzony kocur z ogromną ilością kleszczy i bez jednej łapy. Była po prostu urwana i wystawały z niej dwie kości. Rana była kilku dniowa, więc zaczęła już gnić. Zapach był okropny. Nie mogliśmy sobie wyobrazić ile bólu i cierpienia musiał odczuwać ten biedny kotek.
Natychmiast został zawieziony do lekarza weterynarii gdzie poddano go zabiegowi.


Nazwaliśmy kota Magi . Pomimo ogromnego bólu jest bardzo przyjaźnie nastawiony do otaczającego go świata. Zarówno ludzkiego jak i zwierzęcego, zabiega o pieszczoty. Chce być cały czas przytulany i głaskany.
Przeprowadzono już amputację łapki, teraz czeka go długa rekonwalescencja. Bardzo prosimy o pomoc finansową na ratowanie Magiego. Potrzebujemy wsparcia w leczeniu, rehabilitacji jak i również dobrej jakości karmy.
Jesteśmy pełni wiary i nadziei, że z Waszą pomocą uda nam się uratować Magiego, któremu po zakończeniu leczenia znajdziemy nowy, kochający dom.

Datki finansowe prosimy kierować na konto schroniska:
OTOZ ANIMALS Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce k. Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
Nr konta: 74 1020 1853 0000 9602 0068 7616 Z dopiskiem „ darowizna na ratowanie kota Magiego”

Pamiętajcie, że możecie pomóc zwierzętom oddając swój ‪#‎1procent‬ . Wystarczy rozliczyć się przez nasz darmowy program do rozliczania pitów, który znajdziecie na naszej stronie www.animalsi.pl. Możecie także wypełniając pit tradycyjnie wpisać nasz KRS 0000069730.
To nic nie kosztuje, a zwierzęta ratuje!