Kolejny dzień – kolejne zwierzę potrzebujące pomocy | OTOZ Animals

Dla jego właścicielki warunki w jakich mieszkał były odpowiednie.
Nie pomogła rozmowa, rzeczowe argumenty, próby łapania za serce, że pies to istota żywa.
W jej oczach krótki łańcuch, rozwalająca się buda i spleśniały chleb to dla psa wiele! Momentami chyba chciała nas przekonać, że aż nadto! Taka była łaskawa dla swojego psa Murzyna.

Murzyn jest z nami. Odebrany interwencyjnie przez inspektorów OTOZ Animals ma zawsze pełną miskę. Bez potrzeby zagryzania chlebem. I woda zawsze czysta. A w budzie wiatr nie wieje. Nie grozi zawaleniem. I gwoździe nie wystają. I przede wszystkich łańcuch na szyi nie ciśnie.
I chociaż codziennie mijają go wspaniali ludzie, brakuje mu tego jedynego. Co w oczy codziennie będzie mógł spojrzeć. Wierność Murzynka doświadczyć. Co pieszczotliwie psiaka za uszkiem futrzanym drapnie!

A ten piękny psiak zrobi wszystko, co w jego czterech łapkach mocy by odwdzięczyć się otrzymaną dobroć. I zrozumienie, że pies cierpi równie mocno, co człowiek. I należy mu się także, to co najlepsze.

Murzyn, w schronisku dostał nowe imię – Digger obecnie przebywa w schronisku Ciapkowo w Gdyni. Prosimy o udostępnianie postu i pomoc w szukaniu dla niego domu!

Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 58-622-25-52
e-mail: schronisko@ciapkowo.pl

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!