Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Kupując Kalendarz Charytatywny pomagasz zwierzętom będącym pod opieką OTOZ Animals.

Kochani !

Zachęcamy do kupna kalendarza! Oto najprostsza forma, jak możecie pomóc tym wszystkim nieszczęśnikom, którym pomagamy, a niejednokrotnie ratujemy życie.…to jest realna POMOC ! Ten piękny kalendarz został wydany przez Fundacje Animalsi, a zakupu możecie dokonać na stronie: sklep.fundacjaanimalsi.pl w cenie 25 zł + koszt wysyłki.
Wielokrotnie dokumentujemy los skrzywdzonych zwierząt, chcąc unaocznić ogrom zła z którym non stop  się spotykamy podczas naszych interwencji, będąc wzywanymi do przypadków niehumanitarnego traktowania zwierząt.

600

Kupując nasz kalendarz bezpośrednio wpływacie na los biednych istot, które dostały się pod nasze opiekuńcze skrzydła… Może nie zawsze nam się uda, takie życie…ale ogrom tego co się nam udało daje nam tyle energii i wiary w sens tych poczynań, że wołamy do Was kochani – Nie bójcie się pomagać Nam w tej dobrej robocie!

Ten piękny kalendarz został wydany przez Fundacje Animalsi, a zakupu możecie dokonać na stronie: sklep.fundacjaanimalsi.pl w cenie 25 zł + koszt wysyłki

Zachęcamy. Prosimy. Zapraszamy