Kupując Kalendarz Charytatywny pomagasz zwierzętom będącym pod opieką OTOZ Animals. | OTOZ Animals

Kochani !

Zachęcamy do kupna kalendarza! Oto najprostsza forma, jak możecie pomóc tym wszystkim nieszczęśnikom, którym pomagamy, a niejednokrotnie ratujemy życie.…to jest realna POMOC ! Ten piękny kalendarz został wydany przez Fundacje Animalsi, a zakupu możecie dokonać na stronie: sklep.fundacjaanimalsi.pl w cenie 25 zł + koszt wysyłki.
Wielokrotnie dokumentujemy los skrzywdzonych zwierząt, chcąc unaocznić ogrom zła z którym non stop  się spotykamy podczas naszych interwencji, będąc wzywanymi do przypadków niehumanitarnego traktowania zwierząt.

600

Kupując nasz kalendarz bezpośrednio wpływacie na los biednych istot, które dostały się pod nasze opiekuńcze skrzydła… Może nie zawsze nam się uda, takie życie…ale ogrom tego co się nam udało daje nam tyle energii i wiary w sens tych poczynań, że wołamy do Was kochani – Nie bójcie się pomagać Nam w tej dobrej robocie!

Ten piękny kalendarz został wydany przez Fundacje Animalsi, a zakupu możecie dokonać na stronie: sklep.fundacjaanimalsi.pl w cenie 25 zł + koszt wysyłki

Zachęcamy. Prosimy. Zapraszamy

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!