Łańcuch i mróz to dramat dla wiejskich psiaków | OTOZ Animals

Dramatyczne warunki psów uwięzionych na łańcuchach zastali nasi inspektorzy na jednej z przeprowadzonych przez nas interwencji. Mróz, strach i głód towarzyszyły psiakom każdego dnia. Dwa, młode psiaki wyziębione i bardzo wystraszone czekały na pomoc. W miskach była tylko zamarznięta woda. Nie wiadomo jak często widywały człowieka. Młodsza psina przykuta do drzewa nie miała nawet swojej budy.

Kolejne łańcuchy zostały zerwane i kolejne psie życie odmienione. Zwierzęta zostały odebrane interwencyjnie przez naszych inspektorów. Dziś już są bezpieczne w naszym schronisku. NIGDY już nie zaznają ciężaru łańcucha i nie będą walczyć z mrozem ani głodem. W naszym schronisku w Dąbrówce staramy się zapewnić im dobre warunki, otrzymały również nowe imiona. Patagonia ( starsza) i Alvika ( młodziutka jeszcze sunia – psie dziecko) odwdzięczają się za pomoc każdego dnia. Radośnie merdają ogonkami na nasz widok. Szczęście jakie bije z tych dwóch psich serc daje nam ogromną siłę i wiarę w to, że zmieniamy ich świat na lepsze. Patagonia została już wysterylizowana, obie zaszczepione i zaczipowane czekają na nowy dom i kochających właścicieli.

Bardzo prosimy o pomoc w poszukiwaniu nowych domów dla dziewczynek oraz serdecznie zapraszamy na wspólny spacer z psiakami.

Kontakt w sprawie adopcji :
Schronisko w Dąbrówce
tel. 607-540-557
pon-niedz.. 10.30 – 17.00

Możesz również pomóc przekazując swój 1% na ratowanie pokrzywdzonych zwierząt. Wystarczy wpisać nasz KRS 
0000069730 w odpowiedniej rubryce swojego PIT-u.

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj