Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Mały, przyjazny psiak na skandalicznie krótkim, metrowym łańcuchu!

Na szczęście London został uratowany dwa tygodnie temu przez inspektorów OTOZ Animals Inspektorat Warszawa i teraz szuka kochającego domu!

Tel. adopcyjny: 530345516

,,Opiekun” zapewnił swojemu psu życie pozbawione jakiejkolwiek wolności, ponieważ krótki łańcuch ograniczał jego możliwość ruchu do minimum!

Nie miał żadnego schronienia przed mrozem i śniegiem, był obrazem nędzy i rozpaczy. Przerażony, z oznakami, że w swoim krótkim życiu nie raz doświadczył przemocy.

Właściciel nie chciał zrzec się psa, argumentując to tym, że ,,KTO MI TERAZ BĘDZIE POSESJI PILNOWAŁ? NIECH INSPEKTOR ROZBIJE TERAZ NAMIOT I PILNUJE, BO BĘDĄ KRAŚĆ”.

Na szczęście na naszych inspektorach takie ,,groźby” nie robią wrażenia i London został uratowany!

Psiak aktualnie przebywa w domu tymczasowym, w którym może zostać jedynie do połowy lutego, dlatego PILNIE szukamy dla niego nowego domu!

Choć psiak nigdy wcześniej nie przebywał w mieszkaniu, nie miał najmniejszego problemu z zachowaniem czystości ani nic nie zniszczył. W ekspresowym tempie nauczył się chodzić na smyczy i nie zrobił najmniejszej sceny u weterynarza.

London jest niezwykle ciekawski i bardzo aktywny – nawet dwie godziny spaceru nie są w stanie go zmęczyć, dlatego idealnie byłoby, gdyby udało mu się znaleźć lokum z ogrodem.

Tel. adopcyjny: 530345516

OTOZ Animals – Organizacja Pożytku Publicznego

Krajowy Rejestr Sądowy

KRS 0000069730