Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Nowy dom to ich największe marzenie!

Oskar, Roki, Gomuś, Kubuś i Misiek wciąż czekają na kochających opiekunów, którzy zamienią ich piękny sen w rzeczywistość!

Skontaktuj się z nami w sprawie adopcji: 607 540 557

Oskar trafił do schroniska w maju 2022 roku po śmierci swojego właściciela. Bardzo brakuje mu rodziny… Oskar wprost lgnie do ludzi. Czy podarujesz mu dom, za którym tak bardzo tęskni?

Misiek to pogodna i radosna mordka. Piesek nie tylko zachwyca swoją urodą, ale także spokojnym i delikatnym usposobieniem. Koniecznie musisz go poznać!

Roki czeka na dom od ponad 4 lat. To przyjazny, wesoły seniorek. Mimo tego, że nie widzi otaczającego go świata, to bez problemu znajduje ramiona ukochanego człowieka. Daj Rokiemu szansę!

Uśmiech Gomusia rozwieje nawet najciemniejsze chmury! Czworonóg ma około 4 lat. To duży psiak o równie dużych pokładach miłości. Brakuje mu tylko osoby, którą mógłby nią obdarzyć.

Każdy dzień Kubusia wyglądał tak samo. Piesek całe swoje 7-letnie życie spędził na łańcuchu… Dzięki inspektorom OTOZ Animals został uratowany i dziś szuka prawdziwego, troskliwego domu. Pomóż mu nadrobić stracony czas!

Wszystkie psiaki zostały odrobaczone, zaszczepione oraz zachipowane. Oskar i Roki zostali wykastrowani – pozostałe psiaki czekają jeszcze zabieg. Nasi podopieczni przebywają w schronisku OTOZ Animals w Dąbrówce k. Wejherowa.