Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Pies z powykręcanymi palcami! Wraz z właścicielami żył wśród odchodów i karaluchów! Udało nam się go uratować!

Za inspektorami OTOZ Animals Inspektorat Warszawa trudna interwencja. Na miejscu zgłoszenia zastali absolutny dramat. Zdjęcia mówią same za siebie… W mieszkaniu unosił się duszący fetor. Wszędzie walały się odchody, chodziły karaluchy! W rogu stało wiadro na zlewki – prawdopodobnie wymioty.

W mieszkaniu znajdował się zdenerwowany mężczyzna oraz niepełnosprawna (niechodząca) kobieta, a obok niej mała, przestraszona sunia. Pazury miała tak przerośnięte, że uniemożliwiały jej normalne poruszanie się – do tego stopnia, że powykręcały jej palce. Sierść również pozostawiała wiele do życzenia.

Inspektorzy natychmiast wezwali policję i przy asyście funkcjonariuszy odebrali sunię. Sytuacja osób przebywających w mieszkaniu zgłoszona została do MOPS-u.

Gabi, bo tak nazwali sunię inspektorzy, przechodzi gruntowne badania, które pozwolą nam określić, jak miesiące (jeśli nie lata) zaniedbań wpłynęły na jej zdrowie. Prosimy, pomóż Gabi wrócić do zdrowia!

Link do zbiórki:https://www.ratujemyzwierzaki.pl/pies-wyrwany-z-patologii

Niebawem Gabi będzie szukać kochającego domu. Jeśli chcesz podarować Gabi bezpieczny azyl, zadzwoń w sprawie adopcji: 530345516 lub napisz maila: adopcje@otoz-warszawa.pl

OTOZ ANIMALS

KRS: 0000069730

CEL SZCZEGÓŁOWY: Inspektorat Warszawa