Pieskie życie seniora | OTOZ Animals

Niewidomy Kamiś to jeden z naszych seniorów, który od samego początku wykazuje się niezwykłą cierpliwością. Żyje w swoim świecie, ale ma dobry kontakt z człowiekiem

Jak na statecznego pana przystało uwielbia spacery i długie popołudniowe drzemki.

Staruszek Atos jest spokojnym psiakiem. Bardzo ceni sobie kontakt z człowiekiem i dłuższe spacery. Atos otrzymuje suplementy oraz karmę dla psich seniorów.

Psi seniorzy to duża grupa psów w schronisku OTOZ Animals w Dąbrówce. Jest ich 59, każdy z nich jest wyjątkowy, każdy ma swój własny bagaż doświadczeń. Wszystkie je łączy jedno – ogromna wola życia i potrzeba odnalezienia miłości. Wszystkie też potrzebują wsparcia z naszej strony, karmy dostosowanej do ich potrzeb oraz suplementacji. Wiele z nich choruje na nerki, trzustkę, tarczycę, stawy oraz choroby skóry. Robimy wszystko, aby były szczęśliwe i zdrowe, niestety suplementy, karma i opieka weterynaryjna to ogromne wydatki.

Nasza kochana Lenka  do schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa trafiła po wypadku komunikacyjnym. Lenka jest naszym schroniskowym „przytulakiem”, często tuli się do opiekunów skradając im przy okazji soczystego buziaka. Lenka potrzebuje witaminy wzmacniające oraz karmę dla seniorów.

Szarika i Bamsuś to schroniskowa para psich przyjaciół. Szarika trafiła do nas po śmierci właściciela. Była wycofana i smutna, bardzo trudno było jej się pogodzić z utratą właściciela. Sytuacja uległa zmianie kiedy do naszego schroniska trafił Bamsuś. Psiaki zaprzyjaźniły się i wspierają się wzajemnie z nadzieją czekając na nowy dom. Szarika ma problemy ze stawami, musi regularnie przyjmować preparaty wzmacniające stawy i kości. Bamsuś potrzebuje witamin i karmy dla seniorów.

Łagodny Merlin jest bardzo kontaktowym psem, uwielbia długie spacery. Na chwile obecną potrzebuje suplementy wspomagające stawy, oraz witaminy wzmacniające dla psich seniorów.

Psiaki dla dobrej kondycji potrzebują każdego dnia:

Karmę senior (Royal Canin, Brit, Bosch)

Karmę gastro intestinal dla psów z problemami żołądowymi

Suplementy na stawy np. ArthroFos, ArthroVet, Aniflexi HA Game Dog;

Witaminy dla seniorów np. GeriatiVet, Geriadog;

Suplementy wspierające funkcjonowanie wątroby np.Hepatiale forte, Hepatic, Heparegen, HepaDol;

Suplementy wspierające układ odpornościowy np.Immunodol,VetoMune;

Suplementy wspomagające wydolność organizmu oraz wzmacniające mięśnie np. Karnityna, Canivital;

Suplementy łagodzące stres, niepokój np.KalmVet;

Suplementy wspierające funkcjonowanie nerek np. RenalVet, Ipakitine.

Robimy wszystko, aby poprawić ich komfort życia, wywołać radość na ich pyszczkach i być dla nich ukojeniem do ostatnich chwil …

Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na zakup karmy, suplementów i pomoc w opłaceniu opieki lekarsko – weterynaryjnej. Starość nie musi oznaczać samotności. W ubiegłym roku udało nam się znaleźć domy dla 913 zwierząt w tym również dla psich seniorów i to jest dla nas największa radość!

Obecnie pod naszymi skrzydłami przebywa 266 psów i 49 kotów. Pomóż nam pomagać. 

OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
pon-niedz.. 10.30 – 17.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj