Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

POMOC W LECZENIU KONI

Wyrokiem Sądu Rejonowego w Słupsku orzeczono przepadek  koni na rzecz OTOZ Animals.  Dzięki troskliwej i fachowej  opiece konie dochodzą do siebie oraz nabierają zaufania do ludzi.  Niestety niektóre konie odebrane podczas interwencji w Smołdzinie wymagają leczenia oraz wiele pracy aby mogły znowu zaufać człowiekowi. Możesz nam pomóc wpłacając datek na wybranego konia. Po wybraniu jednego konia z listy i poinformowaniu nas o dokonanym wyborze w formie mailowej , obok zdjęcia zwierzęcia  będą uwidocznione dane osoby udzielającej mu wsparcia. Środki przeznaczane będą na utrzymanie tego konia .

Numer naszego konta:

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals

55 1020 1853 0000 9902 0069 5668 z dopiskiem imienia wybranego konia

HOLLY

Klacz zimnokrwista. Pieszczotliwie zwana przez nas Grubą, jest koniem o bardzo silnym charakterze oraz dużym temperamencie. Po przetransportowaniu na miejsce,  kiedy odzyskała siły okazało się, że koń kuli uszy.  Na widok człowieka, ustawia się zadem, próbuje kopać i gryźć. Wymaga jeszcze bardzo dużo pracy aby mogła w pełni zaufać człowiekowi. Holly ma problemy z pękającymi kopytami. Konieczna będzie operacja usunięcia nakostniaka , który umiejscowiony jest na kończynach piersiowych.

CHMURA

Chmura jest bardzo spokojnym koniem. Wymaga leczenia ponieważ ma problemy z pękającymi kopytami. Jest pod stała opieką kowala.

KARINO

Wałach Karino jest przemiłym i ufnym koniem, który potrafi odwdzięczyć się za każdy okazany mu gest. Karino posiada wadę kopyt, jedno z nich jest sztorcowe, strzałka wymaga leczenia. Koń jest pod stałą opieką kowalską oraz weterynaryjną.

PENNY

 Klacz, która wymaga troskliwej opieki i dużo cierpliwości ponieważ jest płochliwa,  boi się własnego cienia . Wierzymy, że spokojem oraz cierpliwością Penny odzyska wiarę w człowieka.