Próbował zabić psa metalową rurką – drastyczne zdjęcia UWAGA | OTOZ Animals

Zwierzęta nie mówią ludzkim głosem i nie powiedzą nam o krzywdzie jaka spotyka ich od ludzi. Gdy oprawca ją bił skomlała żałośnie i poddawała się katowaniu, powieszona nie mogła się bronić !!!
Przeżyła katowanie rurą metalową. Jej wola życia jest ogromna! Pomóżmy jej znów zaufać człowiekowi dając najwspanialszy dom, na który zasługuje!

Pomóż naprawić to co uczynił jej człowiek, suczka ma olbrzymią wolę życia!

Dnia 03.09.15r. w miejscowości Łośno k. Gorzowa Wlkp. odbyła się interwencja policji w sprawie katowania metalową rurką psa. Na miejscu widok przeraził wszystkich, skatowany i zakrwawiony pies leżał pod płotem, obok metalowa rurka również we krwi.

Oprawca najpierw powiesił psa na drzewie, a potem okładał go metalową rurą.

Został zatrzymany przez policje, natomiast do suki skierowany został przez powiatowego weterynarza jego podwładny, który dotarł na miejsce dopiero po 1,5h, w dodatku bez żadnego przebadania od razu szedł uśpić psa! Tylko dzięki interwencji policjanta do eutanazji nie doszło, a pies został przewieziony do lecznicy w Gorzowie przy ul. Papuszy.
Obecnie suka jest pod opieką Fundacji Przyjaciele Czterech Łap. Koszty leczenia suni dzięki negocjacjom przeprowadzonym przez p. Anię Dryglas, przejęła Gmina Kłodawa. Dziękujemy Pani Wójt Kłodawy za empatię ….

Po leczeniu sunia MEJDEJ będzie wymagała troskliwej opieki w domu stałym lub tymczasowym, w znalezieniu którego bardzo Państwa prosimy.
Jest to sunia ok 5 letnia , w typie owczarka niemieckiego, ważąca ok 20 kg .

Fundacja Przyjaciele Czterech Łap w Rokitnie i OTOZ ANIMALS będzie występować w sprawie jako strona pokrzywdzona.

Stan psa jest bardzo ciężki, ma ciężkie obrażenia głowy złamanie czuszki kostnej czaszki, rany cięte nad sklepieniem czaszki, krwawienie z nozdrzy, podniesione ciśnienie podczaszkowe i sporo małych ran, ale ma szansę przeżyć…

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!