Prosimy o wsparcie dla naszego przytuliska dla zwierząt gospodarskich. | OTOZ Animals

     W dniu wczorajszym w Rogatym Ranczu odbyło się oficjalne otwarcie biegalni dla matek z cielaczkami.
Na początku lutego br. odebraliśmy ponad 50 sztuk bydła z małej miejscowości w powiecie szczycieńskim. Krowy przebywały w skandalicznych warunkach, brodząc w własnych odchodach, bez pożywienia, bez dostępu do wody. Głodne, spragnione i agresywne przyjechały do naszego rogatego Rancza. Po tygodniu pobytu w końcu zapomniały, co to głód i pragnienie, stały się również mniej agresywne. W czasie pobytu w naszym przytulisku kilka krów się wycieliło. Pojawiły się piękne młode cielaczki, które ze względów bezpieczeństwa zostały oddzielone od głównego stada. Krowy są bardzo opiekuńczymi zwierzętami. Instynkt rodzicielski przejawiają nie tylko do swoich cielaczków, ale również do sierot, które straciły matkę.

W Rogatym Ranczu znajdują się również konie, osły, kozy oraz świnki uratowane z interwencji dotyczących niehumanitarnego traktowania.

Prosimy o pomoc.
Zbieramy karmę dla naszych podopiecznych w postaci: kiszonki z kukurydzy, kukurydzy, jęczmienia, marchwi, buraków, ziemniaków, owsa, siana i słomy.
Po raz kolejny prosimy Państwa o pomoc finansową. Datki można wpłacać na konto:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
PKO BP: 55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
oraz paypal: paypal@otoz.pl

OTOZ Animals 
Ul. Rzemieślnicza 2 
84-207 Bojano 
z dopiskiem – „Rogate Ranczo”

Pamiętajcie, że możecie pomóc zwierzętom oddając swój ‪#‎1procent‬ . Wystarczy rozliczyć się przez nasz darmowy program do rozliczania pitów, który znajdziecie na naszej stronie www.animalsi.pl. Możecie także wypełniając pit tradycyjnie wpisać nasz KRS 0000069730. To nic nie kosztuje, a zwierzęta ratuje! 
Bez Państwa pomocy nie będziemy w stanie utrzymać tych zwierząt. Zrobimy wszystko, aby nie trafiły do rzeźni!

WSZYSTKIM DARCZYNCOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY W IMNIENIU NASZYCH PODOPIECZNYCH

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj