Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Ratujemy głodzone zwierzęta gospodarskie – nowe życie w Rogatym Ranczo

Od dwóch lat w naszej Animalsowej rodzinie znajdują się konie zabrane podczas interwencji niehumanitarnego traktowania zwierząt. Natomiast ostatnio drogi naszych inspektorów skrzyżowały się z niedolą innych zwierząt – krów, byków, cieląt, kóz, świń oraz osiołka. Dlatego tez założyliśmy kolejny ośrodek o nowym profilu – przytulisko dla zwierząt gospodarskich, gdzie znajduje się 91 zwierząt odebranych przez naszych inspektorów w skutek barbarzyńskiego ich traktowania przez poprzednich właściciel. Sprawy o znęcanie trafiły do wymiaru sprawiedliwości.

Pamiętajmy, ze nie tylko zwierzęta towarzyszące, jak psy i koty zasługują na godne traktowanie , ale i również inne gatunki zwierząt, które niestety są bezwzględnie wykorzystywane do celów biznesowych i konsumpcyjnych. Także krowy, świnie, kozy, owce potrzebują choć odrobinę ludzkiego uczucia , przecież one tez cierpią, głodują i umierają z pragnienia. To nie są rzeczy, to są żywe stworzenia, które udomowione przez człowieka od wielu wieków służą ludzkości.

Zobaczcie zdjęcia z Rogatego Rancza – miejsce, gdzie zwierzęta rozpoczęły nowe życie. Robimy wszystko , aby nie trafiły do rzeźni!

Pomóż nam pomagać. Prosimy przekaz 1 procent na ratowanie zwierząt – bezpłatny pit znajdziesz na naszej stronie www.animalsi.pl/red