Ratujemy psy z Białorusi! Przekraczamy granicę by zapobiec cierpieniu! | OTOZ Animals

Czworonożni emigranci z Białorusi.
Przekraczamy granice by zapobiec cierpieniu.
Ratujemy Psy z Białorusi.

Pomóż nam! https://pomagam.pl/bialorus/

Od dłuższego czasu nie daje nam spokojnie spać los psów z Białorusi. Godziny zadumy i bicia się z myślami, co robić, poskutkowały naszym postanowieniem. Chcemy na stałe zaangażować się w pomoc tym biednym czworonożnym emigrantom z Białorusi. Nasza decyzja poparta jest też tym, że od prawie 4 miesięcy mamy bardzo dobry kontakt z wolontariuszkami, pomagającymi psiakom na Białorusi.

Jak na pewno już słyszeliście na Białorusi nie ma schronisk, są tylko punkty przetrzymań, gdzie dzieje się krzywda wielu zwierzętom, natomiast po ulicach biegają głodne i bezdomne psy i koty.

Zobaczcie zdjęcia zamkniętych psów z białoruskiej „umieralni”. Trafiają tam na 5 dni. Mają tylko te 5 dni by znaleźć dom, by może przypadkiem ktoś przypomniał sobie, że zaginął mu pies. Po tym czasie są skazane na eksterminację. Nie chcemy głośno mówić o sposobach pozbawiania ich życia, jest to dla nas zbyt bolesne.
Ale jest szansa na wyciągnięcie psiaków i uratowanie im życia, jeśli tylko znajdą domy w Polsce. I właśnie, dlatego chcemy się tym zająć.

Mamy świadomość, że polskie schroniska też potrzebują pomocy. Dzięki naszej ogólnopolskiej kampanii adopcji, jaka prowadzimy nasze schroniska mogą pochwalić się ponad 90 procentową adopcją, ale psiaki z Białorusi będą trafiać nie do schronisk tylko do naszej siedziby W ubiegłym roku nasi inspektorzy przeprowadzili 3375 interwencji niehumanitarnego traktowania zwierząt, do adopcji w roku 2015 wydanych zostało 5687 psów i 2456 kotów.
W Polsce nie dopuszcza się do takich tragedii, na tak ogromną skalę, jak w Białorusi, a my nie chcemy dzielić psów, które cierpią, na polskie i nie polskie.

10 ostatnich psów, które przyjechały z Białorusi udało się nam oddać do adopcji, były bardzo łagodne, grzeczne i całkowicie oddane człowiekowi. Byliśmy w szoku, że tak szybko znalazły kochające i cudowne domy.
Kolejne psy przyjadą do Polski w sierpniu. Niestety wolontariuszki nie mogą zabierać kolejnych psów z „umieralni” w Białorusi, dopóki tym nie znajdziemy nowych domów właśnie u nas w Polsce.

Osoba przewożąca białoruskie psy zadbała o opiekę weterynaryjną, w tym komplet szczepień, chipy i paszporty. Wszystkie psy są łagodne, nie wykazują agresji i dobrze się socjalizują. Pomóżcie, prosimy znaleźć nowe domy dla psiaków i udostępniajcie posty promujące adopcje psiaków z Białorusi. Zapoznaj się z historią kolejnego białoruskiego psa, który czeka na naszą pomoc.

Dodatkowo chcemy w naszej głównej siedzibie wybudować 2 kojce wraz z budami dla podopiecznych z Białorusi. Koszt budowy jednego kojca z kompletem bud to 4000zł (z czego materiały to 3000zł, a robocizna 1000zł). Chcemy również wspierać finansowo wolontariuszki z Białorusi, by pomóc im w zakupie karmy i zapewnieniu psom odpowiedniej opieki weterynaryjnej.

Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie i pomoc dla naszych białoruskich, czworonożnych przyjaciół.

www.pomagam.pl/bialorus

OTOZ Animals
ul.Rzemieślnicza 2
84-207 Bojano
PKO BP: 55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
z dopiskiem: Białoruś

Ogłoszenia i zdjęcia białoruskich psów:

Gerda – http://olx.pl/oferta/ratujemy-psy-z-bialorusi-gerda-CID103-IDgZqQh.html

Jack – http://olx.pl/oferta/ratujemy-psy-z-bialorusi-jack-CID103-IDgZpZ3.html

Palma – http://olx.pl/oferta/ratujemy-psy-z-bialorusi-palma-CID103-IDgZowl.html

Chernysh – http://olx.pl/oferta/ratujemy-psy-z-bialorusi-chernysh-CID103-IDgZpfj.html

Friend – http://olx.pl/oferta/ratujemy-psy-z-bialorusi-friend-CID103-IDgYsJT.html

Oscar – http://olx.pl/oferta/ratujemy-psy-z-bialorusi-oscar-CID103-IDgYqfR.html

Denny – http://olx.pl/oferta/ratujemy-psy-z-bialorusi-denny-CID103-IDgYnXJ.html

Halva – http://olx.pl/oferta/ratujemy-psy-z-bialorusi-halva-CID103-IDgYnbx.html

Mona – http://olx.pl/oferta/ratujemy-psy-z-bialorusi-monika-mona-CID103-IDgY9WB.html

Kontakt w sprawie adopcji:
tel: 602-384-631
e-mail: p.wajcht@otoz.pl

 

 

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj