Ratujemy Tomusia po wypadku | OTOZ Animals

9.07.13r w Rumi przy ul. I Dywizji Wojska Polskiego jeden z mieszkańców będąc na podwórku usłyszał pisk opon, a zaraz potem ogromne piszczenie psa!
Okazało się, że mały szczeniak ok. 3 miesięczny został potrącony przez samochód. Kierowca zatrzymał się, lecz niestety nie udzielił pomocy szczeniakowi. Świadek wypadku, który pomógł piesiakowi udał się szybko do lek. weterynarii w celu udzielenia pierwszej pomocy. Piesek- Tomuś, bo tak go nazwaliśmy, dostał leki przeciwbólowe i antybiotyk, po czym został przewieziony do lecznicy weterynaryjnej. Niestety tylnej łapki nie udało się uratować i musiała być amputowana, natomiast przednia łapa miała liczne rany skórne – obecnie ma założoną specjalistyczną opaskę elastyczną , która chroni jego chorą łapkę. Pomimo cierpień związanych z urazami, Tomuś bardzo dzielnie znosi leczenie i bardzo dobrze radzi sobie na trzech kończynach. Nasz ulubieniec jest bardzo kontaktowy. Tomuś w bardzo szybkim tempie dochodzi do siebie, uwielbia być w pobliżu człowieka. Ponadto ma dobry apetyt, daje znać, kiedy chce załatwić swoje potrzeby.Obecnie Tomuś jest w domu tymczasowym, aby szybciej doszedł do siebie.

Mamy nadzieję, że znajdzie się osoba, która pokocha malca i zaopiekuje się nim na stałe W tej chwili walczymy, aby wyleczyć Tomusia, prosimy o państwa pomoc w leczeniu:
nr konta: 55 1020 1853 0000 9902 0069 5668 z dopiskiem: na leczenie Tomusia

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!