Nadzieja dla Sary! Pomożecie w rehabilitacji? | OTOZ Animals

Większość z Was na pewno zna historię Sary …
Sara to suczka, która od 2014 roku przebywa w Schronisku dla zwierząt w Iławie. Jedna spośród setki psów, która szuka nowego, kochanego domu. Niestety ona może go nigdy nie znaleźć… Sara ma paraliż tylnych łap i wymaga stałej opieki.
Przez ponad pół roku nie spacerowała, tylko czołgała się na przednich łapach, żeby pokonać choć kilka centymetrów. W grudniu 2015 roku Sara dostała wózek inwalidzki, na którym aktualnie uczy się jeździć.
W związku z powyższym, żeby przyspieszyć naukę Sary oraz odbudować jej mięśnie po tak długim okresie leżenia, zorganizowaliśmy wspólnie ze Schroniskiem zbiórkę pieniędzy na REHABILITACJĘ.
Jako pierwszy do akcji przyłączył się „Bar Bistro Centrum” w Iławie! Kwota jaką udało się zebrać w Barze to 254,66 zł. Dziękujemy zarówno właścicielom Baru, jak również osobom, które wsparły akcję. Do zbiórki przyłączyła się też Biblioteka Miejska oraz Szpital w Iławie. W każdym z tych trzech miejsc stoją puszki na zbiórkę. Bardzo nas cieszy, że tak wielu ludzi jest wrażliwych na krzywdę zwierząt i los ich nie jest im obojętny.
W związku z zebraną kwotą już dziś został wykonany telefon do doktor z Olsztyna, która czeka, żeby zacząć rehabilitację u Sary. Koszt jednej rehabilitacji to około 60 zł plus transport do Olsztyna. I tu gorący apel do WAS. Może ktoś z Państwa jeździ do Olsztyna w tygodniu i mógłby zabrać przy okazji Sarę oraz jej opiekuna. Wtedy cała zebrana kwota zostałaby przekazana w 100% na rehabilitację. Czas trwania pierwszej rehabilitacji to 30 minut. Ilość przewidzianych rehabilitacji – jedna, maksymalnie dwie w tygodniu. Rehabilitacja na ulicy Armii Krajowej 3.
Prosimy, piszcie do nas na fb!

Druga bardzo ważna sprawa. Sara potrzebuje pieluch oraz podkłady, które zapewnią jej czystość i higienę, a co za tym idzie czyste legowisko. Może ktoś z Was chciałby pomóc i zakupić dla suczki paczkę pieluch. Koszt 1 paczki (10 sztuk) to około 20-25 zł. Dla Saruni sprawdziły się pieluchy firmy Seni rozmiar 3. Możecie podrzucić je do schroniska i osobiście jej przekazać. Sara na pewno ucieszy się z prezentu i odwiedzin!

Jeżeli nie mogą Państwo odwiedzić Sary a chcieliby wesprzeć Sarę w tych ważnych momentach prosimy o przesyłanie darów na adres schroniska :
Schronisko dla zwierząt w Iławie
ul. Komunalna 2a
14-200 Iława

oraz datków z dopiskiem dla Sary
nr konta PKO BP :55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
oraz Paypal : paypal@otoz.pl

PAMIĘTAJCIE WSPÓLNYMI SIŁAMI MOŻEMY ZDZIAŁAĆ CUDA!

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!