Skrajnie wyczerpana sunia Szczecinka potrzebuje pomocy! | OTOZ Animals

Witamy na naszym pokładzie Szczecinkę, która wczoraj późnym popołudniem przyjechała pod nasze skrzydła z Fundacja „Animalsi” Schronisko dla Zwierząt w Kościerzynie. Sunia została znaleziona 17 stycznia w miejscowości Biały Bór w stanie rażącego wycieńczenia! Zarówno my, jak i pracownicy schroniska w Kościerzynie dawno nie widzieliśmy psa w takim stanie! Nie chcemy nikogo oceniać, nie wiemy, czy długo się błąkała, czy człowiek doprowadził ją do takiego stanu. Nie jesteśmy niczego pewni w tej kwestii. Możemy się tylko domyślać-sunia ma spiłowane przednie zęby niemalże do zera, jest przeraźliwie chuda, można dosłownie policzyć na niej wszystkie kości. Szczecinka nie ma ani grama tłuszczu na sobie, żadnego mięśnia, jest tak słaba, że trudno jej się samodzielnie utrzymać na łapach. Psinka jest zagłodzona, wyniszczona, odwodniona, bardzo apatyczna. Dodatkowo sunia ma rany na ciele, prawdopodobnie od pogryzień.

Na chwilę obecną sunia będzie diagnozowana, aby wykluczyć choroby. Szczecinka jest pod stałą kontrolą naszego lekarza weterynarii. Dzisiaj została pobrana krew do badania. Przyznamy szczerze-boimy się wyników. Mamy ogromną nadzieję, że wspólnymi siłami sprawimy, że niebawem Szczecinka zmieni się w pięknego przedstawiciela swojej rasy. Mocno w to wierzymy!
Potrzebujemy Waszej pomocy by ten zniszczony psiak stanął na nogi!

UWAGA! Szczecinka nie przebywa w naszym schronisku, jest w domu tymczasowym u jednego z pracowników i będzie tam tak długo, jak będzie taka potrzeba. Zapewniamy, że sunia jest pod najlepszą opieką i zrobimy wszystko w naszej mocy, żeby doszła do pełni sił.

Na ten moment najbardziej potrzebujemy puszek typu convalescence, bardzo przydadzą się również preparaty wspomagające odporność np. Immunodol, Vetomune, preparat na stawy na przykład ArthroFos, ArthroVet.

Jeśli ktoś z was chciałby wspomóc Szczecinkę datkiem pieniężnym prosimy o wpłaty na konto:
50 1440 1026 0000 0000 0452 8344
Przelew z zagranicy
PL 50 1440 1026 0000 0000 0452 8344
Kod BIC (Swift): NDEAPLP2
Schronisko OTOZ Animals Ciapkowo w Gdyni z dopiskiem „Szczecinka”
Paypal na stronie www.ciapkowo.pl

Za każdą pomoc będziemy ogromnie wdzięczni!

#pomóżnampomagać

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj