Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

„Sunia wpadła pod pociąg i cudem przeżyła”– pomóżcie znaleźć właściciela!

W zeszłym tygodniu inspektorzy OTOZ Animals otrzymali zgłoszenie, że pomiędzy torami Gdańskiej SK…M na Przymorzu leży ranny piesek. Natychmiast udaliśmy się na miejsce zdarzenia.
Niewielka, czarna suczka próbowała czołgać się na przednich łapach. Przerażone sunia wyła z bólu. Koła pociągu obcięły jej ogon, pokiereszowały tylną łapę i uszkodziły miednicę. Nie wiemy, jakim cudem suczce udało jej się przeżyć. Dzięki pomocy Służby Ochrony Kolei z Gdyni psiak został zabrany z torów. W samochodzie suczka natychmiast się uspokoiła. Inspektorzy nazwali ją Pamela.
Obecnie Pamela przebywa pod opieką OTOZ Animals w schronisku „Ciapkowo” w Gdyni. Zależy nam na jak najszybszym odszukaniu właściciela.

Pamela przeszła skomplikowaną, kosztowną operację. Wszystkie osoby którym nie jest obojętny los suczki, prosimy o wpłacanie datków na konto schroniska: Bank Nordea 50 1440 1026 0000 0000 0452 8344 z dopiskiem „refundacja leczenia Pameli”. Każdy, nawet najdrobniejszy datek, pomoże nam ratować poszkodowane przez los zwierzaki. Dużą pomocą dla naszych podopiecznych będą również dary rzeczowe: karma, ręczniki, koce, zabawki, szczotki do pielęgnacji zwierząt, smycze, legowiska, obroże dla psów, itp. Na rzecz bezdomnych zwierząt z Ciapkowa można przeznaczyć 1% podatku.
Za każdą formę wsparcia w imieniu zwierzaków serdecznie dziękujemy!


Więcej informacji na temat Pameli można uzyskać:
Schronisko OTOZ Animals „Ciapkowo” w Gdyni
tel. 58 622 25 52
pn. – pt.: 11.00 – 17.00
sb.: 11.00 – 16.00
nd.: 11.00 – 15.00
ciapkowo@neostrada.pl”