Światowy Dzień Kota-Relacja. | OTOZ Animals

Koci Dzień Otwarty zorganizowany jak co roku przez OTOZ Animals w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo” w Gdyni

cieszył się w tym roku bardzo dużym zainteresowaniem. 10 dorosłych ciapkotów znalazło nowe domy. Nadal napływają zapytania o konkretne koty ogłaszane przez nas na naszej stronie internetowej oraz za pośrednictwem mediów. Nie zabrakło również atrakcji takich jak loteria fantowa, podczas której każdy los wygrywał, porady lekarza weterynarii oraz kocich opiekunek. Podczas licytacji obrazów gdyńskich artystów plastyków zebraliśmy 570 zł na rzecz naszych podopiecznych. Do schroniskowych skarbonek od darczyńców wpłynęło w sobotę i niedzielę 716 zł. Datki zostały komisyjnie przeliczone. Przeznaczone zostaną na potrzeby bezdomnych kotów dla których stale poszukujemy nowych, dobrych domów.

Serdecznie dziękujemy portalowi Wirtualna Polska za objęcie patronatu medialnego nad Kocim Dniem Otwartym w Schronisku Ciapkowo w Gdyni, wszystkim darczyńcom którzy ofiarowali obrazy na licytację oraz nagrody na loterię fantową, uczestnikom Kociego Dnia Otwartego, którzy zdecydowali się otworzyć drzwi swojego domu i serca dla ciapkotów oraz darczyńcom, którzy brali udział w loterii.

Zapraszamy przez cały rok do schronisk prowadzonych przez OTOZ Animals. Bezdomne zwierzaki codziennie czekają i tęsknią za nowym domem.

[nggallery id=28]

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj