Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Te smutne oczy opowiadają smutną historię

Odmień życie Misi – pomóż nam znaleźć dla niej kochający dom i radość, której dotąd nie zaznała! 🙏

☎️Tel: 723 300 200

Leśna rodzinka – 11 psich maluchów konających w lisiej norze i i bohaterska sunia, która ostatkiem sił opiekowała się szczeniakami w leśnej głuszy.

Z pomocą specjalisty nasi inspektorzy z OTOZ Animals Inspektorat Warszawa przeprowadzili trudną i skomplikowaną (trwającą blisko dwie doby) akcję ratunkową, która ocaliła 10 żyć.

Dwa szczeniaki z jamy były w stanie agonalnym, niestety umarły tuż po udzieleniu im pierwszej pomocy… (więcej o interwencji możecie przeczytać tu: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/szczeniakizjamy).

Na szczęście pozostałe dzieciaczki z lasu udało nam się wyadoptować, wszystkie znalazły kochające domy i żyją najlepszym możliwym życiem.

🐕 Ich mama – wciąż walczy o swoje szczęście.

Boimy się, że droga do niego jest długa i wyboista😔 Sunia, która ma ok 2-3 lata i waży 16 kg (wielkość: przed kolano), przebywa aktualnie u naszej wolontariuszki w woj. świętokrzyskim, gdzie próbuje dojść do siebie po traumatycznych wydarzeniach.

Nie znamy jej historii, wiemy tylko, że wciąż jest w niej ogrom lęku i smutku. Choć od kilku miesięcy ma bezpieczne schronienie i spokój, nie udało jej się zbudować zaufania do ludzi. Nie ma w sobie cienia agresji, najchętniej schowałaby się w ciemny kąt, by nikomu nie wadzić. Aż strach pomyśleć, co musiała przejść, że wciąż paraliżuje ją myśl o ludzkim dotyku… 🙁

🆘 Sunia potrzebuje bardzo cierpliwego, wyrozumiałego i doświadczonego opiekuna, który będzie w stanie podjąć z nią pracę i stworzyć odpowiednie warunki.

❣️Czy jest tu ktoś, komu swoim smutnym spojrzeniem Misia zajrzała prosto w serce? Ktoś, kto będzie w stanie dać jej miłość i cierpliwość?

Ktoś, kto chciałby się z nią podzielić swoim domem i ogrodem?🙏

Jeślii tak, prosimy o kontakt:

📞723 300 200

Prosimy pomóż nam ratować zwierzaki takie jak Misia i jej dzieci.

Przekaż swoje 1,5% podatku w dobrej sprawie:

OTOZ Animals

Organizacja Pożytku Publicznego

KRS 0000069730

Cel szczegółowy: Inspektorat Warszawa

Dziękujemy!