Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

To już ostatnia szansa na odpisanie darowizny od podstawy opodatkowania za rok 2013

Uwaga podatnicy!
To już ostatni dzwonek na pomoc bezdomnym zwierzętom w tym roku i skorzystanie z możliwości przekazania darowizny umożliwiającej odliczenie tej kwoty od podstawy opodatkowania w rozliczeniu za 2013 rok.
Zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych, darowizna musi być potwierdzona dowodem wpłaty na rachunek i wykazana w zeznaniu podatkowym za 2013 rok. Kwota, jaką można przekazać to maksymalnie 6% dochodu.

Zachęcamy gorąco do wsparcia OTOZ Animals, każda, nawet najmniejsza wpłata, pomoże w ocaleniu i nakarmieniu kolejnego istnienia.
Prowadzimy 8 schronisk dla bezdomnych zwierząt, w których od stycznia do października 2013 roku uratowaliśmy i oddaliśmy do adopcji 3905 psów i 1363 koty. Przeprowadziliśmy 3890 interwencji, podczas, których ratujemy głodzone, bite i niehumanitarnego traktowane psy, koty, konie oraz inne zwierzęta gospodarskie. Utworzyliśmy ośrodek rehabilitacji dla dzikich zwierząt, gdzie przetrzymujemy ranne i chore ptaki oraz sarny, lisy i inne ssaki, które po wyleczeniu wypuszczamy na wolność, aby wróciły do swojego naturalnego środowiska.
Ratujcie zwierzęta z Animalsami!