Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Uciekły spod bomb i rakiet- Archi, Mona, Yeva, Bojka i Chid wciąż czekają w naszej siedzibie na kochające domy!

Archi jest 10 letnim, przekochanym psiakiem, który korzysta z każdej okazji by być blisko człowieka. Ładnie chodzi na smyczy i jest towarzyski w stosunku do innych psiaków. Jest odrobaczony, szczepiony, zachipowany i wykastrowany.

Mona ma około 8 lat. Jest miłą, malutką sunią, która bardzo potrzebuje kochającego domu. Lubi spacery i jest bardzo ciekawa świata! Jest odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana i wysterylizowana.

Yeva to roczna sunia, która na widok człowieka wesoło merda ogonem i dobrze czuje się w psim towarzystwie. Jest bardzo łagodna i kontaktowa. Jest odrobaczona, zaszczepiona i zachipowana, a niedługo czeka ją zabieg sterylizacji.

Bojka to około 2 letnia sunia, która bardzo przywiązuje się do ludzi. Jest łagodna, akceptuje inne psy, koty, jest grzeczna w stosunku do dzieci. Jest odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana. Niedługo odbędzie się zabieg sterylizacji.

Chid to około 8 letni samiec, który jest bardzo towarzyski i łagodny. Lubi wtulić się w człowieka. Toleruje inne psiaki i jest bardzo kontaktowy. Jest odrobaczony, zachipowany i zaszczepiony.

Na naszej stronie OTOZ Animals Bojano Adopcje znajdziecie ich posty adopcyjne.

? Kontakt w sprawie adopcji: 533 999 521
Wszystkie psiaki przyjechały do nas z Ukrainy, teraz są zdrowe i zaszczepione.
Prosimy, pomóż nam znaleźć im domy i udostępnij ten post!
Nie zapomnij o nas rozliczając PIT i przekaż nam 1 procent.
W ubiegłym roku uratowaliśmy i oddaliśmy do adopcji 7704 koty i psy.
Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. KRS 0000069730