Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Uwaga DEMONSTRACJA przeciwko ubojowi rytualnemu – 20 czerwca!

Wzywamy ponownie wszystkich ludzi wrażliwych nacierpienie zwierząt!!!

Zbieramy się 20.06. (czwartek) o godz. 15.00 w Warszawie pod gmachem Sejmu na ul. Wiejskiej na dzień przed głosowaniem w sprawie legalizacji uboju rytualnego.

To nasza ostatnia szansa, aby przekonać posłów, by głosowali przeciwko ubojowi rytualnemu! Poprzedni przemarsz był sukcesem – duża frekwencja, zainteresowanie mediów i polityków. Pokażmy, że nie odpuścimy do końca! Skoro niektórzy politycy, z różnych opcji politycznych, potrafią się w tej sprawie zjednoczyć, to niech wszystkie organizacje także połączą siły! Stańmy razem pod Sejmem, by przekonać pozostałych posłów do głosowania przeciwko legalizacji uboju rytualnego! Przyłączcie się do nas i wspólnie zaprotestujmy! Niech Polska zobaczy jak wiele jest wiele jest prywatnych osób i organizacji ochrony zwierząt, które popierają ten protest!

Tylko wspólnymi siłami będziemy mogli coś zmienić.

Chcemy, aby nasz marsz ponownie był Wielkim Sprzeciwem polskiego społeczeństwa wobec znęcania się nad zwierzętami, jakim jest zabijanie na żywca bez wcześniejszego ogłuszania! Dajmy wyraźny sygnał politykom, że partykularne interesy kilkunastu właścicieli rzeźni nie mogą być ważniejsze od cierpienia setek tysięcy zwierząt uśmiercanych w tak haniebny sposób!!! Ten krwawy proceder wykonywany jest na żądanie żydowskich i muzułmańskich ortodoksów, choć nie wszyscy wyznawcy islamu i judaizmu go popierają. Okrucieństwo uboju jest jawnie sprzeczne z etyką i moralnością polskiego społeczeństwa!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xAb5Ldp249A

– film o uboju rytualnym