W niedzielę 8 września odbył się XI sopocki Festyn Organizacji Pozarządowych. | OTOZ Animals

OTOZ Animals również brał w nim udział. Kolorowe stoisko tętniło życiem. Przedstawiciele Inspektoratu, Schroniska Ciapkowo w Gdyni razem z Behawiorystką, wolontariuszami w towarzystwie psów zachęcali odwiedzających do wsparcia podopiecznych ze Schroniska  „Ciapkowo”.  Dla chętnych do zabawy gości przygotowaliśmy malowanki i krzyżówki o tematyce pro zwierzęcej. Na każdego czekały upominki związane ze zwierzętami i nadchodzącym rokiem szkolnym. Mieliśmy też niespodziankę! Za pomoc w zabawie, wiedzę z zakresu opieki nad zwierzętami oraz wytrwałość nagradzaliśmy legitymacją Miłośnika zwierząt i zarazem Kandydata na InspektoraJ

Uwagę przykuwał  Kącik Artystyczny. Dwie urocze Inspektorki z twarzami ucharakteryzowanymi na kocice, malowały  buzie  dzieciom. Kociaki, pieski, motylki odchodziły uśmiechnięte. Twarze dzieci upiększone rysunkiem  psiej łapki tryskały radością, tym bardziej, że tuż obok przycupnęli dwaj Inspektorzy, którzy niczym MacGyver, w iście ekspresowym tempie, na oczach szczęśliwych dzieciaków tworzyli z balonów koty, psy  i… oraz bardziej wymyślne, złożone konstrukcje. 

Co najważniejsze mieliśmy okazję porozmawiać z osobami, które tak jak my kochają zwierzęta, a nawet  spotkać się z byłymi podopiecznymi Ciapkowa, wraz ze szczęśliwymi właścicielami.

Skarbonki napełniły się pieniążkami , które dzięki Państwa uprzejmości ułatwią życie czworonogom ze  Schroniska.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie Organizacji Pozarządowych!

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj