Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wychudzony Jasio uratowany przed śmiercią z głodu. Szukamy dobrego domu.

Inspektorzy OTOZ Animals z Lublińca pilnie poszukują domu dla Jasia odebranego w trakcie interwencji w Kaletach w województwie śląskim. Nasi inspektorzy dowiedzieli się o Jasiu ze zgłoszenia telefonicznego.

Dotychczasowe życie Jasia można nazwać wegetacją. Psiak był prezentem świątecznym dla córki na gwiazdkę. Słodki szczeniaczek szybko dorósł i stał się dla właścicieli szczekającym problemem.

Po wejściu do mieszkania inspektorzy zobaczyli wychudzonego, wystraszonego psiaka , leżącego na brudnym od odchodów ręczniku. Uwięź na której był przetrzymywany nie pozwalała mu ruszyć się dalej niż kilka centymetrów. Na mały pyszczek miał założony kaganiec, na szyję kolczatkę. Właściciel był agresywny wobec inspektorów. Na miejsce przyjechała Policja. Po zdjęciu kagańca Jasio rzucił się do miski z wodą i jedzeniem. Na pytanie dlaczego pies został w taki sposób uwięziony i nie był wyprowadzany na dwór, pada odpowiedź: „bo sikał”.

Jasio jest już bezpieczny pod opieką OTOZ Animals. Stwierdzono u niego wychudzenie i odwodnienie. Sprawa trafi do Prokuratury.

Psiak potrzebuje nowego, bezpiecznego domu.

Aby odzyskać siły i właściwą wagę, Jasiowi jest potrzebna karma wysokoenergetyczna.

 

Kontakt w sprawie adopcji Jasia:

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt
OTOZ „ANIMALS”
Inspektorat w Lublińcu
ul. Cebulskiego 6/26
42-700 Lubliniec

otoz.animals@interia.pl

nr konta dla darczyńców: 35 8457 0008 2006 0081 7813 0001

tytułem: dla wychudzonego Jasia
SWIFT – POLUPLPR
IBAN- PL35 8457 0008 2006 0081 7813 0001