Zbliża się vegańska rewolucja - OTOZ Animals

8 największych biznesmenów, którzy inwestują by zamknąć rzeźnie na dobre – dyrektorzy, biznesmeni oraz przedsiębiorcy wiedzą, że przyszłość żywności to niezabijanie zwierząt !
1. Bill Gates

Współzałożyciel i znany filantrop znany z walki ze światowym głodem poczynił ogromne inwestycje w produkcje żywności roślinnej ale też, w firmy które produkują tzw czyste mięso. ( Beyond Meat oraz Memphis Meats)
2. Sir Richard Bronson


Twórca Grupy Virgin. Tak jak Bill Gates poczynił znaczne inwestycje w tzw „clean meat” czyli czyste mięso. Ubiegłego roku zainwestował w Memphis Meats.
Na swoim blogu, Branson napisał „ Wierze, że już za 30 lat, nie będziemy musieli zabijać zwierząt i całe mięso będzie czyste lub roślinne, smakować będzie tak samo będąc o wiele zdrowszym”
3. Lisa Feria


Pod przewodnictwem Ferii, Stray Dog poczynił znaczne inwestycje w Beyond Meat, Kate Hill, Memphis Meats oraz wiele innych.
4. Eric Shmidt


Erich Shmidt pracował w radzie nadzorczej spółki córki firmy Google, Alphabet, w latach 2011-2018. Po tym jak Google podjęło próbę wykupu startupu Impossible Foods, Shmidt stwierdził, że nadchodzi vegańska rewolucja.
5. Miyoko Schinner


Miyoko Schinner, potężna siła stojąca za Miyoko Creamery, zmienia zasady gry na rynku produkcji sera wegańskiego, a tym samym życie zwierząt hodowlanych.
6. Sergey Brin


Współzałożyciel Google Sergey Brin przeznaczył 330 000 dolarów na sfinansowanie pierwszego na świecie hodowanego w laboratorium hamburgera. Opisuje czyste mięso jako technologię ze „zdolnością do przekształcania tego, jak postrzegamy nasz świat”.
7. Liz Dee


Współwłaścicielka Smarties, Liz Dee, jest także dyrektorem generalnym Baleine & Bjorn Capital. Dokonała inwestycji w firmie produkującej czyste mięso, Memphis Meats, wegańską markę odzieżową Vaute Couture i zakładach przemysłu spożywczego Purple Carrot i Nutpods.
8. Li Ka-shing


Li Ka-shing jest potentatem biznesowym w Hong Kongu, inwestorem i filantropem. Zobowiązał się zmienić sposób, w jaki się odżywiamy, inwestując w zakład produkujący czyste mięso – Impossible Foods.

Nie musisz być przedsiębiorcą ani filantropem miliarderem, aby pomóc stworzyć bardziej współczujący świat. Wystarczy przejść na zrównoważoną i zdrową dietę wegańską.

 

Źródło: https://www.alternet.org/animal-rights/8-business-leaders-who-are-investing-close-slaughterhouses-good?akid=16629.131706.2oaFe5&rd=1&src=newsletter1087721&t=34

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!