Bard

Informacje dodatkowe

Płeć

samiec

Wiek

młoda / młody

Wielkość

duża / duży

Rasa

Owczarek Niemiecki, w typie rasy

Umaszczenie

podpalany

Schronisko

Elbląg

Opis

Inteligenty, aktywny i pełen potencjału… oto Bard!

Bard trafił do schroniska 04.01.2023 z ulicy Łączności.

Jest to około 3-letni pies w typie owczarka niemieckiego. Bard jest stworzeniem bardzo aktywnym, uwielbia długie spacery, na których stale utrzymuje kontakt z opiekunem. Śnieg, deszcz czy wiatr – żadne warunki nie są mu straszne, kiedy w grę wchodzi spacer! Uwielbia również wodę i przepuści żadnej okazji, aby wskoczyć do rzeczki czy stawu! Bard jest szalenie inteligentnym psem, wykazującym wysoką chęć do współpracy z człowiekiem! Ten kawaler jest też amatorem wszelkiego rodzaju zabawek, a jego największą miłością są piłki oraz patyki znalezione w lesie.

Nie jest raczej typem psa domagającego się czułości, nie znaczy to jednak, że obecność ludzi nie jest dla niego ważna! Czerpie ogromną radość ze wspólnych wyjść, zabaw, czy wylegiwania się u boku osób, którym ufa! Bard stresuje się przy nieznajomych, na osoby odwiedzające schronisko reaguje szczekaniem i warczeniem. Psiak potrzebuje czasu, przestrzeni oraz zrozumienia.

Bard dobrze dogaduje się z innymi psami. Jednak ze względu na obronę zasobów przed innymi czworonogami, przebywa w boksie sam. Nie toleruje kotów.

Bard to przecudowny, uroczy i bystry chłopak! Marzymy o tym, aby znalazł swoje miejsce na świecie u boku osoby konsekwentnej, odpowiedzialnej oraz zdeterminowanej do pracy! Bard – nasz nieoszlifowany diament czeka na swojego człowieka!

Dla Barda szukamy domu bez dzieci.

nr karty: 4/2023

Wirtualny opiekun: Kamila Kulesza