Belami

Informacje dodatkowe

Płeć

samiec

Wiek

młoda / młody

Wielkość

mała / mały

Rasa

mieszana

Umaszczenie

czarny

Schronisko

Elbląg

Opis

Belami trafił do schroniska 22.05.2021 wraz ze swoimi siostrami. Cała trójka, mimo że nieśmiała i wycofana od początku lgnęła do ludzi.

Minął ponad rok odkąd Belami znalazł się u nas. Przez ten czas jego rodzeństwo zdążyło znaleźć już kochające domy, jednak telefon w jego sprawie dalej milczy…

Belami jest czułym i radosnym psem. Po wejściu do jego boksu merda ogonkiem oraz niezbyt delikatnie skacze na opiekuna chcąc być jak najbliżej człowieka. Lubi spokojne spacery, na których ładnie chodzi na smyczy, nie wyrywa się oraz nie reaguje negatywnie na mijane czworonogi. Jego największą miłością są ludzie- podczas gdy jego koledzy z boksu ganiają się i bawią na psim wybiegu, on nie opuszcza naszego boku domagając się pieszczot.

Obecnie w schroniskowym boksie przebywa z psem i suczką, jednak trzeba zaznaczyć, że przed zamieszkaniem z innym czworonogiem musiałby zostać przeprowadzony spacer zapoznawczy.

Belami to jeszcze młody (około 2-letni) pies, który ceni bliskość ludzi ponad wszystko. Jesteśmy pewni, że przy odpowiednim, świadomym i wyrozumiałym opiekunie Belami stanie się prawdziwym skarbem rodziny.

nr karty: 157/2021

Wirtualny opiekun: Aneta Grabowska