CIASTEK

Informacje dodatkowe

Płeć

samiec

Wiek

dorosła / dorosły

Wielkość

duża / duży

Rasa

Owczarek Niemiecki

Umaszczenie

podpalany

Schronisko

Tczew

Zachowanie

aktywna / aktywny

Opis

Ciastek ma ok 8 lat. Najsmutniejsze jest jednak to, że już ponad 4 lata czeka w schronisku na nowy dom. Zdajecie sobie sprawę ile to czasu dla takiego psiaka? Prawie połowa jego życia !!
Chłopak nie ma pojęcia co znaczy ciepły dom, stała bliskość ukochanego człowieka i ciepły dotyk, gdy tylko ma na to ochotę. Zna życie, które spędza za kratami boksu,
bądź na spacerze, który zawsze kończy się powrotem Mamy ogromną nadzieje, że już niedługo znajdzie się ktoś
kto go pokocha i da mu miejsce w swoim sercu i domu. Ciastek to psiak wpatrzony w człowieka. Łasy na wszelkie pieszczoty, o które zabiega i odwzajemnia każdy czuły gest.
Głaskanie, tulenie, drapanie – to wszystko Ciastek lubi Znamy się z Ciastkiem doskonale. W duecie z człowiekiem tworzy naprawdę zgraną parę.
Problem jednak stanowi duet z innymi psiakami. Ciastek nie toleruje psich kolegów i najlepiej gdyby w nowym domu był jedynakiem. Jest ponadto psiakiem, dla którego ogrodzenie nie jest dużą przeszkodą. Jego boks jest zadaszony i dzięki temu nie wędruje po całym schronisku. Ciastek to naprawdę wspaniały psiak, jednak trzeba dać mu szansę, a odwdzięczy się całym sercem i dozgonną wdzięcznością. Ten psiak naprawdę potrafi docenić okazane mu
serce. Opis jest napisany względem obserwacji psa w schronisku.
Ciastek przebywa pod opieką OTOZ Animals Schroniska w Tczewie.
Numer ewidencyjny w schronisku: 315/23
Samiec jest zaszczepiony, zachipowany, odrobaczony.

Zadzwoń do schroniska i zapytaj o adopcję: tel. 58 531 96 56
e-mail: tczew@otoz.pl