Domiś

Informacje dodatkowe

Płeć

samiec

Wiek

dorosła / dorosły

Wielkość

średnia / średni

Rasa

mieszana

Schronisko

Bojano

Zachowanie

spokojna / spokojny

Akceptuje

koty

Chip

tak

Opis
Krzywołapek Domiś szuka kochającego domu!

Domiś to 7-letni psiak średniej wielkości. Czworonóg przyjechał do nas z terenów objętych wojną na Ukrainie. Niestety nie znamy jego historii. Mimo niewątpliwej traumy jaka go spotkała, Domiś to potulny i przyjazny psiak. Z początku nie jest ufny w stosunku do nowych osób, ale gdy wybierze sobie swojego człowieka, to nie odstępuje go na krok! Domiś kocha całym sercem. Zawsze stara się być w pobliżu ludzi i prosi o ich uwagę. W domu ładnie zachowuje czystość.
Domiś choruje na krzywiznę łap. Na szczęście absolutnie mu to nie przeszkadza – potrafi chodzić, a nawet wejść i zejść ze schodów! Ze względu na swoją niepełnosprawność Domiś zdecydowanie woli spędzać czas leżąc i odpoczywając – zwłaszcza gdy ma okazję powygrzewać się na słońcu. Szukamy dla niego domu, w którym miałby łatwy dostęp do ogrodu, ponieważ niestety nie może wychodzić na dłuższe spacery. Domiś nie przepada za towarzystwem innych psów, ale toleruje koty.
Niestety niepełnosprawne psiaki rzadko są adoptowane. Domiś wbrew pozorom nie jest wymagający w opiece. Wierzymy, że wśród nas jest osoba, która da Domisiowi dom na jaki zasługuje.

IMIĘ: Domiś
PŁEĆ: Pies
WIEK: ok. 7 lat
WIELKOŚĆ: Średni
ZDROWIE: Krzywizna łap
CHARAKTER: Przyjazny, pogodny, uwielbia kontakt z człowiekiem
INNE: Nie toleruje psów, ale akceptuje koty

Domiś czeka na nowego opiekuna w Bojanie k. Gdyni!
Kontakt w sprawie adopcji:
721 440 005