HELEN

Informacje dodatkowe

Płeć

samica

Wiek

dorosła / dorosły

Wielkość

duża / duży

Rasa

Europejski krótkowłosy

Umaszczenie

szary

Miejsce znalezienia

Zielona Góra

Schronisko

Zielona Góra

Opis

Helen – urocza kotka rasy europejski krótkowłosy, której sierść ma piękne odcienie szarości. Jest to kotka, która emanuje pewnością siebie w sposób delikatny i subtelny, szczególnie w porównaniu z jej siostrą.

Helen uwielbia smakołyki – to jedna z jej największych słabości! Nie ma dla niej większej radości niż chwila przyjemności podczas degustacji ulubionych przysmaków. Ale to, co naprawdę wyróżnia Helen spośród innych kotów, to jej niesamowita miłość do bliskości z człowiekiem. Helen jest prawdziwą miłośniczką miziania i głaskania, a dotyk ludzkiej dłoni sprawia, że jej ogon unosi się z radością.

Helen trafiła do schroniska razem ze swoją siostrą Yeldą, ale mimo to wykazuje pewność siebie w stopniu nieco większym niż jej siostra. Chociaż najlepiej byłoby, gdyby została adoptowana razem ze swoją siostrą, to Helen z pewnością poradzi sobie również jako jedyna kotka w nowym domu.

Jeśli szukasz towarzyszki, która wypełni Twój dom ciepłem, miłością i delikatną pewnością siebie, to Helen jest kotką dla Ciebie. Niezwyczajna miłość do człowieka, pasja do smakołyków i pełne wdzięku spojrzenie sprawią, że każda chwila spędzona z Helen będzie niezapomniana.